Tani kurier – jak oszczędzać na wysyłce paczek bez utraty jakości usługi

Publikacja na zamówienie

Masz do nadania przesyłkę i chcesz, aby dotarła na miejsca w najkrótszym możliwym czasie oraz maksymalnie bezpiecznie? Nie będzie to problemem, ponieważ na rynku funkcjonuje kilkanaście firm kurierskich. Jednak którą z nich wybrać, aby uzyskać najlepsze warunki dla swojego ładunku? Tutaj z pomocą przychodzi GlobKurier.

Skorzystaj z naszej platformy i znajdź najbardziej ekonomicznego, godnego zaufania kuriera. Z nami możesz mieć pewność, że przesyłka bezpiecznie dotrze do celu, a Ty nie będziesz przepłacać!

Jak działa GlobKurier?

Zacznijmy od tego, że oferta GlobKurier przeznaczona jest zarówno dla osób prywatnych, jak i firm wysyłających swój towar na paletach. Ponieważ każdy szanuje swoje pieniądze, każdego interesuje tani kurier, któremu oferuje swoje usługi w rozsądnej cenie. Na naszej platformie transportowej zebraliśmy oferty kilkudziesięciu firm kurierskich z terenu całej Polski, co pozwala na zobaczenie, ile będzie kosztować wysłanie paczki lub palety u każdej z nich.

Wycena paczki jest całkowicie darmowa i nie musisz zakładać w tym celu konta. Na liście wyników zobaczysz ceny wszystkich kurierów wraz z informacjami na temat wysyłki, odbioru, maksymalnych rozmiarów przesyłki oraz z innymi uwagami. Dzięki temu dowiesz, czy tańszy będzie np. kurier UPS czy nadanie Orlen Paczki. Możesz od razu zamówić wybranego kuriera, a jeśli zarejestrujesz u nas konto, koszt nadania takiej paczki będzie jeszcze niższy! Ponadto od czasu do czasu mamy dla naszych stałych Klientów dodatkowe atrakcyjne oferty.

Z myślą o firmach oraz osobach, które wysyłają większe ilości paczek każdego miesiąca, przygotowaliśmy takie praktyczne rozwiązania, jak zbiorcze generowanie listów przewozowych, śledzenie wielu przesyłek w tym samym czasie oraz inne narzędzia, pozwalające na usprawnienie i ułatwienie wszelkich zadań związanych z logistyką.

Przekonaj się, jakie to łatwe i uniwersalne – pomożemy niezależnie od tego, czy będzie to niewielka przesyłka na terenie Polski czy też transport palety z towarami na drugi koniec świata. W każdym przypadku możesz mieć pewność, że czeka na Ciebie tani kurier, pozwalający zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Dla firm mamy szereg ułatwień – zaczynając od wystawiania faktury zbiorczej za wszystkie spedycje, kończąc na integracjami z platformami sprzedażowymi (Allegro, Amazon i inne).

Obsługujemy transport lądowy, morski i powietrzny. Z nami możesz tylko zyskać!

Sprawdź możliwości, jakie daje GlobKurier!

Niezależnie od tego, jak często wysyłasz przesyłki pocztą kurierską, warto wiedzieć, jak będzie prezentować się wycena paczki u różnych przewoźników. To pozwoli Ci na wysyłkę przy optymalnych kosztach. To świetne rozwiązanie zarówno gdy Ty płacisz za transport, jak i gdy jest on po stronie klienta – niższe koszty dostawy mogą skłaniać do tego, aby wybrać Twoją ofertę!

Zobacz, ile za wysyłkę Twojej paczki wyceni usługę kurier UPS, InPost oraz inni przewoźnicy. Już dzisiaj odwiedź stronę GlobTransport i poznaj realne koszty – dzięki nam możesz wybrać najtaniej!