OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 22 Czerwiec, 2018

Świetny film piętnujący korzystanie z telefonów w ruchu drogowym, przygotowany przez tramwajarzy

Piesi, kierowcy i rowerzyści, który notorycznie korzystają z telefonów, zupełnie ignorując sytuację na drodze – jak walczyć z tym problemem? Tramwaje Warszawskie postanowiły przygotować film edukacyjny, którego treść na długi czas zapadnie w pamięć. Nałogowi użytkownicy smartfonów przedstawieni są tutaj niczym zombie, stwarzający zagrożenie zarówno dla siebie, jak i dla innych. Trzeba też przyznać, że film wykonano z niemałym rozmachem i pomysł był naprawdę świetny. Warto więc poświęcić trzy minuty na jego obejrzenie:

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 3 komentarzy

 1. Adam napisał(a):

  Fajne i nieszablonowe. Dobry pomysł, ciekawe wykonanie. U nas brakuje mocnych przekazów, jak na przykład kampanie by nie korzystać z telefonu podczas jazdy, jakie robili Anglicy. Zainteresowani sami znajdą na YouTube. Cześć z nich wymaga potwierdzenia wieku.

 2. fikus72 napisał(a):

  Taka kampania to dawna propaganda i nic więcej…
  Żadna kampania nie pomoże ! Tutaj potrzeba zdecydowanych rozwiązań legislacyjnych i karania z całą stanowczością !! Podobnie jak w stosunku do kierującego – pieszy korzystający* z telefonu podczas przechodzenia przez jezdnię czy torowisko powinien być bezwzględnie karany!!!
  Mandat nie musi być wysoki np.20 pln. ale jak taki zombi zapłaci 20 razy po 20 pln. w miesiącu to wyrobi w sobie odruch chowania aparatu do kieszeni,ściągnięcia słuchawek i najważniejsze – rozejrzenia się przed wejściem.
  Tylko w taki sposób skończy się wchodzenie m.in. z wózkami dziecięcymi słuchając przez słuchawki muzyki i przeglądając jednocześnie “fejsa” bezpośrednio pod pojazd !

 3. Prawda o głupocie napisał(a):

  Wiem ,że zabrzmi to okrutnie ale ja zmieniłbym określenie.
  To nie film o smartfonowych zombie – to film o “smartfonowych debilach”.
  To okrutna choroba !

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.