OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 23 Luty, 2015

Scania R560 “Hot Rod” z firmy Repiński Transport podziwiana także w niemieckich mediach branżowych

master_truck_2014_relacja_2_40ton_21

Powolutku, małymi kroczkami polskie zamiłowanie do pięknych ciężarówek coraz bardziej przenosi się także na wygląd tych pojazdów. Oczywiście na drogach cały czas nie brakuje aut z logo firmy zaprojektowanym w edytorze tekstowym, lecz trzeba przyznać, że spotkanie na trasie jakiejś gustownie oświetlonej ciężarówki, czy auta w bardzo atrakcyjnym firmowym malowaniu już jakiś czas temu przestało graniczyć z cudem. Co więcej, co jakiś czas na drogach pojawiają się także pojazdy kompletnie zmodyfikowane, które urzekają gustownymi dodatkami. I właśnie do takich samochodów zaliczymy Scanię R560 z firmy Repiński Transport, która szerzej znana jest jako “Hot Rod”. Co więcej, mowa tutaj o ciężarówce tak ciekawej i rozpoznawalnej, że artykuł na jej temat pojawił się ostatnio nawet w niemieckim magazynie eurotransport.de.

scania_repinski_hot_rod_artykul_niemcy

Niemiecki artykuł można znaleźć TUTAJ, oczywiście wyłącznie w języku obowiązującym u naszego zachodniego sąsiada. Jego autor zwrócił w tekście szczególną uwagę na fakt wykończenia pojazdu w konkretnym, bardzo ciekawym stylu, a także wspomniał o historii pojazdu oraz jego normalnej, codziennej pracy w transporcie międzynarodowym. Warto zresztą zaznaczyć, że na tym niemieckim artykule zagraniczna sława Scanii “Hot Rod” się nie kończy. W 2012 roku ciężarówka odniosła spory sukces na szwedzkim konkursie Nordic Trophy, otrzmując puchar za piąte miejsce na najlepszy ciągnik siodłowy, drugie miejsce za najlepsze wnętrze oraz pierwsze miejsce za najlepszą ciężarówkę spoza Skandynawii. Co więcej, również w 2012 roku R560 podbiło zlot Truck Power Show w Finlandii, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii „Najlepszy ciągnik siodłowy”, trzecie miejsce za najlepsze wnętrze oraz otrzymując puchar Svempy. Napiszę to więc już po raz drugi w historii 40ton.net – należą się bardzo duże brawa panie Jarku!

O firmie Repiński Transport pisałem już TUTAJ, pokazując jak zmodyfikowany przez nią DAF XF z motywami z filmu “300” prezentuje się po siedmiu latach ciężkiej pracy.

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 2 komentarzy

  1. hussar96 napisał(a):

    Jak coś to ciężarówki Repińskiego można ustrzelić aparatem w weekendy w Obornikach przy urzędzie celnym dk11 wylot z Obornik w kierunku Piły

  2. truckeronroad.com napisał(a):

    Często mijam ich w Hamburgu 😉

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.