Praca dla kierowcy międzynarodowego C+E – Mainfreight

Ogłoszenie

Kierowca międzynarodowy C+E

Twój zakres obowiązków

  • Przestrzeganie terminowości realizowanych tras
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii
  • Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy Kierowcy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Uprawnienia: karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy i badania psychologiczne
  • Podstawowe uprawnienia ADR
  • Motywacja i zaangażowanie
  • Terminowość
  • Komunikatywne posługiwanie się j. polskim

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie z zagranicznym kapitałem
  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie: 10 000,00 – 13 000,00 netto miesięcznie
  • Wysokie wynagrodzenie brutto, kwartalne i roczne nagrody uznaniowe
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, MultiSport, PPE
  • Jazda po Europie Zachodniej (Francja, Niemcy, Beneluks, Włochy)
  • System pracy 3/1
  • Transport do / z pracy firmowymi busami na koszt pracodawcy
  • Do dyspozycji zaplecze socjalne na terenie firmy (kuchnia, łazienka, pralnia, pokój telewizyjny/wypoczynkowy)
  • Parkingi płatne, monitorowane, opłacane przez pracodawcę
  • Nowoczesny tabor z pakietem serwisowym (MAN, DAF)
  • Kompleksowe szkolenie stanowiskowe
  • Odzież firmowa i wyposażenie niezbędne do pracy
  • Zwrot kosztów za badania i szkolenia ADR

Kierowco przyjdź, zobacz i zostań Kierowcą Mainfreight!

Masz pytania?

Zadzwoń: +48 882 130 677 lub +48 660 476 461

Proszę wyślij  CV z poniższą klauzulą, na e-mail: [email protected]

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mainfreight Poland Sp. z o.o. 05-850 Ożarów Mazowiecki Konotopa, ul. Rajdowa 3A, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).” Niniejszym przyjmuję do wiadomości iż: Administratorem moich danych osobowych jest Mainfreight Poland Sp. z o.o. 05-850 Ożarów Mazowiecki Konotopa, ul. Rajdowa 3A.”