Półciężarówka Humvee z 1986 roku czeka na klienta, czyli amerykański wojak na emeryturze

Potrzebujesz dużego, dwuosobowego pickupa, od którego odliczysz pełny podatek VAT, a przy okazji będziesz mógł cieszyć się 1,5-tonową ładownością i nieograniczoną wytrzymałością? Zależy Ci na prostej, typowo roboczej konstrukcji i niewysilonym silniku, w którym nie ma żadnych układ recyrkulacji spalin i innych ekologicznych wynalazków? No to może Humvee z 1986 roku za 35 tys. euro?

Tak, nie pomyliłem się, mam na myśli najprawdziwsze Humvee, czyli wojskowego kuzyna Hummera H1. Humvee jest pojazdem czysto użytkowym, tak samo jak czysto militarnym, wyróżniając się niesamowitą wprost wytrzymałością, a także wyraźnie różniąc się od cywilnego Hummera z lat 1992-2006. I taki właśnie bezkompromisowy Humvee pojawił się natomiast ostatnio na popularnym niemieckim serwisie z ogłoszeniami, będąc ofertą holenderskiego komisu.

Premiera Humvee miała miejsce w 1984 roku, natomiast wystawiony na sprzedaż pojazd powstał w roku 1986. Jest to więc wczesny egzemplarz o sporej wartości kolekcjonerskiej. Jest to też oczywiście egzemplarz z wojskową przeszłością, który został po prostu zdemilitaryzowany. Nadwozie pojazdu to otwarta skrzynia ładunkowa połączona z dwuosobową szoferką. Przednią pracuje zaś silnik – 6,2-litrowy diesel V8 Detroit Diesel o mocy zaledwie 150 KM. Silnik ten jest podobno dopiero co odnowiony, podobno jak szereg innych podzespołów pojazdu.

Ogłoszenie czeka TUTAJ, natomiast poniżej pamiątkowe zrzuty ekranu.

humvee_1986_pickup_sprzedaz_1 humvee_1986_pickup_sprzedaz_2 humvee_1986_pickup_sprzedaz_3