Nowy punkt obsługi marki DAF w Świecku, czyli serwisowy przystanek tuż przed zachodnią granicą

Firma ESA Trucks Polska, autoryzowany dealer marki DAF, otworzyła nową stację serwisową w Świecku. Nowa placówka znajduje się na terenie kompleksu Port Świecko, jej zaletą ma być nie tylko kompleksowy zakres usług, lecz także bardzo dogodna lokalizacja zaraz przy zachodniej granicy.

Nowy serwis posiadana jedno w pełni przejazdowe stanowisko cało-pojazdowe, zdolne pomieścić nawet trzy całe zestawy i uzupełnione o serwisowe stanowiska tylne. Ogółem w hali możliwe są jednoczesna naprawa i dokonywanie przeglądów do 12 ciągników siodłowych. Oprócz tego do mechanicy do dyspozycji otrzymują m.in. w rolki, szarpaki, podnośnik, wózek widłowy oraz komputer DAF DAVIE (DAFII) i komputer diagnostyczny do naprawy i przeglądów pojazdów innych marek. W przyszłości na liście wyposażenia ma się znaleźć także modułowa, kontenerowa kabina lakiernicza, w której będzie można dokonywać napraw malarskich mniejszych komponentów i paneli modułowych samochodów.

Obiekt ze Świecka to już czwarta autoryzowana lokalizacja serwisowa DAF firmy ESA Trucks w Polsce. Pozostałe trzy serwisy znajdują się w Komornikach koło Poznania, Koninie i Iłowej. Każdy z nich leży nieopodal autostrady.

daf_port_swiecko_esa_trucks_2 daf_port_swiecko_esa_trucks_3 daf_port_swiecko_esa_trucks_1