Nowy punkt marki Iveco pod Siedlcami – już szósty w województwie mazowieckim

Popularność Iveco w klasie lekkiej i średniej tylko w Polsce wzrasta. Wystarczy spojrzeć na dane z ubiegłego roku, gdy wśród pojazdów o DMC między 3,5 a 16 ton włoski producent odnotował 53 procent rynkowego udziału! Nic więc dziwnego, że właśnie dla tych pojazdów uruchomiono teraz nowy punkt dealerski, już szósty na terenie województwa mazowieckiego.

Ten nowy obiekt wystartował właśnie pod Siedlcami, w miejscowości Gręzowo, przy drodze krajowej nr 2. Inwestorem okazała się tam firma Tirmet, wcześniej znana już ze sprzedaży i serwisowania Iveco w Międzyrzeczu Podlaskim. Jeśli natomiast chodzi o budowę nowego obiektu, to znajdziemy w nim biura o powierzchni ponad 1000 m2, a także serwis z jedenastoma stanowiskami, liczący łącznie 1500 m2. Z tego dziesięć stanowisk ma charakter naprawczy, a jedenaste otrzymało formę ścieżki diagnostycznej, z osobnym kanałem rewizyjnym.

W Gręzowie będzie można kupić nowe Iveco z lekkiej i średniej klasy tonażowej. Za to na serwisie przyjmowane będą wszystkie modele, także te o najcięższym charakterze. Również dla całej gamy będzie można zakupić części zamienne i materiały eksploatacyjne.