DAF oraz ESA Trucks z nowym punktem dealerskim w Ostrowie Wielkopolskim

DAF może się w Polsce pochwalić nowym punktem serwisowo-sprzedażowym. Jest o najnowsza placówka należąca do sieci ESA Trucks Polska, oficjalnie otwarta w miniony piątek i ulokowana pod Ostrowem Wielkopolskim, przy drodze krajowej nr 25 w kierunku Kalisza.

To już dziewiąty punkt ESA Trucks Polska, przy okazji wyróżniający się pod kilka względami. Przede wszystkim uwagę zwracają już same rozmiary obiektu, z 2,5-hektatorową działką oraz stanowiskami naprawczymi o łącznej powietrzni 1200 m2. Budynek określany jest też mianem samowystarczalnego, jako że cała powierzchnia dachu została pokryta panelami fotowoltaicznymi. Kierowcy mogą zaś zauważyć wyjątkowo przestronną poczekalnię, składającą się z aż dwóch pomieszczeń i wyposażoną między innymi w kanapy, telewizory, stół z krzesłami oraz stanowisko do gry w piłkarzyki.

ESA Trucks Polska jednoznacznie kojarzone jest w Polsce z DAF-em, nosząc wręcz miano najbardziej utytułowanego dealera tej marki w Polsce. Nad nowym serwisem od samego początku widnieje więc logo holenderskiej marki. Niemniej obiekt z Ostrowa Wielkopolskiego ma być też otwarty na serwisowanie ciężarówek wszystkich marek, co stanowi przy okazji kolejną nowość w sieci tego dealera.