OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 25 Maj, 2018

Nawet brytyjski Dennis chce wejść na rynek samochodów elektrycznych – produkcja ruszy w 2019 roku

Zainteresowanie elektrycznymi pojazdami stało się tak duże, że nawet brytyjski Dennis postanowił przygotować swoją własną propozycję. To 26-tonowe podwozie typu 6×2, przystosowane do pracy w branży komunalnej i wyposażone w niskowejściową kabinę.

Dennis Eagle eCollect – bo tak się nazywa ten pojazd – po raz pierwszy został zaprezentowany w dniach 14-18 maja, na targach w Monachium. Firma podała wówczas jedynie wstępne informacje, jak osiągi silnika oraz baterii. Elektryczny motor osiąga 200 kW, czyli około 270 KM, natomiast baterie mają 300 kWh pojemności.

Opisywany pojazd trafi do sprzedaży w drugiej połowie 2019 roku. Wcześniej jednak rozpoczną się testy u wybranych użytkowników.

Ten wpis ma 4 komentarzy

 1. darro napisał(a):

  Najlepsza smieciarka na jakiej pracowalem.

 2. Michal napisał(a):

  Najgorsza ciężarówka do naprawy z jaką miałem styczność wszystko się sypie tego konstruktora co wymyślił Dennisa niech jeszcze biegunka po śmierci meczy

  • darro napisał(a):

   Wiem jakosc jest slaba ale walory uzytkowe super.To wlasciwie jest skladanka firm.Ale jako kierowca oceniam dobrze.Nisko sie siedzi,duze przeszklone powierzchnie,drzwi sa lekkie i duze latwo sie otwieraja.Zdecydowanie bardziej lubie nowego dennisa niz econica.

 3. Pangia napisał(a):

  Nawet fajnie wygląda.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.