Najpewniejsze z pewnych – pojazdy używane od Truck Care

Publikacja na zamówienie

Program sprzedaży pojazdów pokontraktowych ma wiele firm zajmujących się finansowaniem i zarządzaniem flotą, także Truck Care – lider rynku wynajmu pojazdów użytkowych. Czym wyróżniają się pojazdy pokontraktowe Truck Care i dlaczego ta oferta może stanowić rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów?

Wynajem to wygodna, elastyczna i bezpieczna forma finansowania floty. Daje przedsiębiorcom przewidywalność kosztów i zdejmuje z ich głowy wiele zadań i problemów związanych z posiadaniem pojazdów na własność. Z zalet wynajmu mogą korzystać nie tylko klienci, którzy decydują się na dzierżawę nowego pojazdu, lecz także kupujący używany ciągnik siodłowy, pojazd dystrybucyjny czy naczepę w Truck Care. Jakie to zalety?

1. Pełna wiedza o sprzedawanych pojazdach

Jedną z cech wynajmu jest pełna opieka – serwisowa, prawna i ubezpieczeniowa – od pierwszego do ostatniego dnia kontraktu. Wszystkie kwestie związane z utrzymaniem pojazdu ciężarowego czy naczepy w doskonałym stanie są po stronie Truck Care. To firma planuje i zleca przeglądy, badania techniczne, naprawy czy likwidację szkód. Dla klienta oznacza to znacznie lepszy wgląd w historię danego egzemplarza niż mają firmy zajmujące się klasycznym leasingiem, w którym to użytkownik decyduje o tym czy, jak i gdzie serwisuje dany pojazd. W Truck Care każda czynność i każde zgłoszenie od użytkownika są dokładnie odnotowane w historii pojazdu użytkowego. Dzięki temu kupujący pojazd pokontraktowy w Truck Care ma pewność, że wszystkie czynności wykonano w autoryzowanych warsztatach, z wykorzystaniem części odpowiedniej jakości i zgodnie z wytycznymi producenta, więc ewentualne naprawy są objęte gwarancją. – To, jak dużo wiemy o naszych pojazdach, jest ogromnym atutem. Nasza wiedza nie sprowadza się tylko do informacji, jakie otrzymujemy w związku z okresowymi przeglądami i naprawami. Wielu naszych klientów korzysta również z telematyki, więc wiemy, na jakich trasach i w jakich warunkach dany egzemplarz był eksploatowany. To wszystko sprawia, że mogę oferować pojazdy, których jestem absolutnie pewien – deklaruje Wojciech Doliński, kierownik działu pojazdów używanych w Truck Care.

2. Odpowiednio wyceniona jakość i bezcenne korzyści

Poszukujący używanego pojazdu użytkowego to często klienci, którzy oczekują optymalnego rozwiązania w możliwie niskiej cenie. Trzeba jednak pamiętać, że w branży transportowej optymalne rozwiązanie to takie, które daje pewność. Koszty przestojów czy awarii mogą przekreślić całą oszczędność wynikającą z zakupu bardzo taniego pojazdu z drugiej ręki, który ostatecznie okazał się drogą pułapką. – Nasze ceny są dostosowane do rynkowych realiów. Rozumiemy, że muszą stanowić kompromis między oczekiwaniami klientów i wiodącą jakością naszej oferty. W Truck Care głęboko wierzymy, że pewny pojazd ciężarowy za rynkową cenę – to najlepszy produkt – o czym przekonało się już wielu klientów. – dodaje Doliński.

Zakup pojazdu używanego w Truck Care oznacza również niewymierne korzyści dla klienta. Najważniejszą jest spokój i pewność. – Nasze samochody i naczepy pochodzą z krajowej dystrybucji, są dokładnie sprawdzane przed sprzedażą, a ewentualne usterki są fachowo naprawiane. Co więcej, gwarantujemy również, że każdy używany pojazd w ofercie Truck Care jest wolny od jakichkolwiek wad prawnych. Mówiąc wprost – u nas klient może kupić auto czy naczepę w ciemno i być pewnym, że się nie „natnie” – dodaje Wojciech Doliński.

3. Kompleksowa, dwuetapowa kontrola

Samochody, które zdają klienci, pierwszą, szczegółową kontrolę i oględziny przechodzą przy zwrocie. Jeżeli pojazd ma jakieś uszkodzenia czy usterki, to są one usuwane. – Oprócz tego, zanim samochód czy naczepa trafią na sprzedaż, wykonujemy ich przegląd przedsprzedażowy. Wyłapujemy zużyte elementy czy też inne symptomy wskazujące, że wkrótce może dojść do awarii. Następnie, w razie potrzeby, wymieniamy i naprawiamy co trzeba. W zakres naszego przeglądu wchodzi także kontrola elementów podlegających normalnemu zużyciu eksploatacyjnemu takich, jak tarcze i klocki hamulcowe czy też ogumienie. Wszystko po to, by wyeliminować potencjalne ryzyko – wyjaśnia Doliński.

4. Szeroka gama pojazdów – dostępnych aktualnie i w przyszłości

W Truck Care prowadzona jest analityka umożliwiająca precyzyjne określenie, kiedy i jakie pojazdy używane trafią do oferty. – Nie szukamy ciężarówek czy też naczep do sprzedaży, nie jesteśmy komisem. Sprzedajemy wyłącznie swoje pojazdy i wiemy, kiedy dany egzemplarz trafi na sprzedaż, ponieważ klientowi kończy się wynajem. Tym samym posiadamy stale szeroką ofertę pojazdów, a jeśli ktoś chce kupić ciężarówkę na przykład za pół roku, to możemy dla tego klienta wcześniej zarezerwować model, jakiego potrzebuje – mówi Wojciech Doliński. Obecnie Truck Care dysponuje największą i najbogatszą flotą na polskim rynku. Są w niej pojazdy różnych marek w najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych konfiguracjach, jak również samochody specjalistyczne, np. chłodnicze czy komunalne. To oznacza, że oferta pojazdów pokontraktowych jest również szeroka. Można się z nią zapoznać osobiście w centrum pojazdów używanych Truck Care, które mieści się przy drodze S8, kilka kilometrów od Nadarzyna, a także w serwisie Otomoto.pl.

5. Kompleksowa oferta – pojazdy i finansowanie

Truck Care jest częścią Grupy Credit Agricole, do której należy również Europejski Fundusz Leasingowy. Co to oznacza dla kupujących pojazdy używane? – Jesteśmy elastyczni. Klient może zapłacić całość ceny lub zdecydować się na finansowanie, np. atrakcyjny leasing oferowany przez EFL, który łączy się z bardziej korzystną ceną pojazdu. Naturalnie można także skorzystać z finansowania za pośrednictwem innego, preferowanego przez klienta podmiotu – zapewnia Wojciech Doliński.

6. Szybko, szybciej, Truck Care!

Truck Care ceni czas, dlatego oferuje uproszczone procedury, formalności i procesy, by zakup pojazdu pokontraktowego był łatwiejszy i szybszy. – Jesteśmy pierwszym właścicielem każdej ciężarówki, naczepy czy przyczepy, którą sprzedajemy, co pozwala nam znacznie skrócić czas potrzebny na sprzedaż. Kupionym pojazdem można od nas wyjechać praktycznie od ręki. Nasz rekord to… 15 minut. Jeden z klientów przyjechał do nas, obejrzał wybrany pojazd, zdecydował się, zrobił przelew ekspresowy, odebrał komplet dokumentów i wyjechał świeżo zakupionym ciągnikiem – podsumowuje Wojciech Doliński.

Więcej o pojazdach pokontraktowych od Truck Care przeczytasz na TEJ STRONIE.

Zainteresowany używanym ciągnikiem, solówką czy naczepą? Skontaktuj się z nami. Znajdziemy dla Ciebie pewny pojazd. Przez cały proces przeprowadzą Cię:

Maciej Rzeźnicki
Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych
+48 538 312 062

Daniel Zgódka
Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych
+48 691 481 297

Prezentacja filmowa: