Na drodze do lepszego samopoczucia – catering dla kierowców ciężarówek

Publikacja na zamówienie

W trosce o zdrowie i samopoczucie kierowców wychodzimy naprzeciw ich potrzebom. Sprawdź i przekonaj się, jak dobrze mieć ze sobą Pychopak na drodze do lepszego samopoczucia!

Dieta oparta na węglowodanach wpływa na poziom koncentracji, który w przypadku kierowców ma ogromne znaczenie. Nie ryzykuj i pozbądź się niedogodności takich jak senność, poczucie dyskomfortu i bóle brzucha, które mogą odwrócić uwagę od sytuacji na drodze. 

Poznaj Pychopak i zmień swoją dietę na lepsze

Ostatnie godziny przed wyjazdem w trasę nie muszą być spędzane w kuchni. Odpocznij w tym czasie wraz z bliskimi, a zapewnieniem Ci zblilansowanej diety zajmie się Pychopak. 

W Pychopaku specjalizujemy się w dostarczaniu zdrowych, smacznych i wygodnych posiłków w trasę. Nasze przetwory przygotowywane są przez znanych szefów kuchni, którzy korzystają z wysokiej jakości składników i kierują się zasadą: ma być pysznie, jak w domu albo w najlepszej restauracji. Nasze przepisy są opracowywane w taki sposób, by dania można było przewieźć bez przechowywania w lodówce i cieszyć się smacznym, aromatycznym posiłkiem nawet do 12 miesięcy od daty produkcji. Ponadto dostarczymy catering kurierem do paczkomatu lub Twojego domu. Nie musisz się więc martwić przed wyjazdem o jedzenie. Posiłki możesz zamówić w trasie, na całym terenie Polski i Niemiec.

Co zyskujesz zamawiając Pychopak?

Pakiet w podstawowej formie to prawdziwe kulinarne rarytasy! W skład pakietu wchodzi 5 dań głównych i 5 zup, by zapewnić każdego dnia dwudaniowy obiad z wysokiej jakości składników, bez dodatku konserwantów. Posiłki pakujemy w wygodne szklane słoiki, dzięki czemu dania zachowują świeżość i pełen walor smakowy.

Domowy żurek z białą kiełbasą i chrzanem brzmi pysznie? A co powiesz na polędwiczki w sosie z podgrzybkowym na drugie danie? Na stronie internetowej pychopak.pl wybierzesz interesujący Cię zestaw posiłków i sprawdzisz, jakie dania wchodzą w skład zestawu. Sprawdź koniecznie, bo menu jest naprawdę imponujące.

Pychopak to nie tylko pyszne posiłki!

Proponujemy lepszą alternatywę żywienia dla kierowców w trasie, ale to nie wszystko! Zachęcamy do zdrowszego stylu życia, dlatego na naszym blogu, Facebooku i Instagramie znajdziesz wiele ciekawych zagadnień z zakresu zdrowia, samopoczucia i aktywności fizycznych odpowiednich dla kierowców. Czekają tam na Ciebie porady i zestawy ćwiczeń, stworzone z myślą o Twoim trybie pracy, byś poczuł się lepiej, pozbyć się bólu pleców i mieć więcej energii. W naszym sklepie internetowym znajdziesz również sportowe akcesoria dla kierowców, z którymi droga do lepszego samopoczucia będzie z górki. Wejdź na stronę pychopak.pl i sam się przekonaj! Do zobaczenia na trasie.