OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 6 Maj, 2015

Kreiss rozszerza flotę o 200 egzemplarzy modelu Actros BigSpace – pierwsze 35 ciągników już odebrano

mercedes_actros_mp4_200_egzemplarzy_kreiss_2

Za zainwestowaniu w całą flotę nowych FH-aczy Euro 6, łotewski Kreiss nie przystaje rozszerzać i odświeżać floty. Firma transportowa z okolic Rygi właśnie odebrała pierwsze 35 ciągników siodłowych z zamówienia na łącznie 200 egzemplarzy Mercedesa Actrosa MP4 z kabinami BigSpace. Nowe ciężarówki wzbogacą łotewską flotę liczącą już 1000 ciągników siodłowych i 1200 chłodniczych naczep, czyniącą z firmy Kreiss jedną z największych europejskich potęg transportowych, wyjątkowo silnie obecną na polskich drogach.

mercedes_actros_mp4_200_egzemplarzy_kreiss_1

Co ciekawe, nowe ciągniki siodłowe otrzymały historyczne malowanie – czerwony lakier połączony z biało-szarymi wzorami, co Kreiss zwykł stosować przed przejściem kilka lat temu na kolor blado żółty. Do tekstu dołączam dwa zdjęcia opublikowane przez oficjalne łotewskie przedstawicielstwo firmy Mercedes-Benz.

Dzięki Szymon!

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 6 komentarzy

 1. darro napisał(a):

  Nastepny kwiatek “Bigaspace”Marny te redaktorek za poprzedni błąd jaki wytknąlem ani dziekuje nie napisał.

 2. piotr napisał(a):

  Czepiasz się…

 3. kastyk napisał(a):

  darro, załóż swój blog! Będę jego stałym czytelnikiem i obiecuję Ci, że tak, jak Ty: po chamsku, publicznie, złośliwie i z pogardą wytknę każdy błąd, jaki popełnisz, za każdym razem żądając od Ciebie za to podziękowań.

 4. darro napisał(a):

  Czepiam sie bo błędy naprawde są dziecinne.Napisac “kołhoz”zamiast kołchoz?A wiem ostatnio modne jest wytlumaczenie sie dysleksja.

 5. olek napisał(a):

  “Zawód hejter” trafił też tutaj? Darro, przeczytaj uważnie swoje własne posty, zanim znów zwrócisz komuś uwagę. Panie Filipie, zawsze można moderować posty smutnych ludzi.

 6. gdvgf napisał(a):

  Darro nie te redaktorem tylko jak juz ten. A jeśli nie masz literki n to daje tobie kilka w prezencie nnnnhi nnnnnnnnnnnnnnnnn.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.