Informacja na temat funkcjonowania 40ton.net między 10 a 30 kwietnia, w związku z moim dalekim wyjazdem

Drodzy Czytelnicy,

Między 10 a 30 kwietnia będę przebywał w Stanach Zjednoczonych, w związku z czym na 40ton.net będą zauważalne pewne tymczasowe zmiany. Ma to związek z faktem, że w zależności od miejsca, w którym akurat będę się znajdował, mój zegarek wskażę godzinę od 6 do 9 godzin wcześniejszą niż w Polsce. Ponadto mój pobyt w USA będzie polegał w dużej mierze na jeździe samochodem, mając do pokonania około 10 tys. kilometrów w 18 dni i tym samym mogąc trafić na miejsca, w których po prostu nie będzie zasięgu mobilnego internetu.

Biorąc pod uwagę powyższe, na wiadomości e-mail mogę odpisywać z wyraźnym opóźnieniem, to samo będzie dotyczyło Facebooka, a i w przypadku akceptowania komentarzy prawdopodobnie nie obejdzie się bez pewnych opóźnień. Jeśli natomiast chodzi o artykuły to oczywiście przygotowałem wcześniej kilka publikacji typowo „ciekawostkowych”, mam w zanadrzu między innymi porównanie siedmiu największych kabin generacji Euro 5, a ponadto będę starał się być na bieżąco z najważniejszymi aktualnościami. Nie zabraknie także dalszych części „Wspomnień z trasy do Iranu…”, jak dotychczas publikowanych w niedziele lub w poniedziałki. Tym samym zachęcam więc do dalszego, regularnego odwiedzania strony.

Oczywiście wraz z nadejściem maja oraz moim powrotem do Polski sytuacja na stronie wróci do normy. Z góry bardzo dziękuję więc za wyrozumiałość i życzę wszystkim Wam miłego dnia!

Filip Bednarkiewicz

Autor 40ton.net