Efektywny transport dzięki widoczności – Sławek Kłos z project44 wskazuje największe korzyści dla przewoźników

Publikacja na zamówienie

Supply Chain Visibility, czyli z angielskiego „widoczność łańcucha dostaw”, to w branży transportowej coraz bardziej istotny temat. Światowy lider tego typu usług, amerykańska firma project44, dopiero co powiększył swój europejski zespół i uruchomił biuro także w Polsce.

Pod hasłem „widoczności” kryje się zaawansowana usługa śledzenia procesów transportowych, przeznaczona między innymi dla spedytorów, czy też dostawców logistycznych. Poprzez przetwarzanie danych w chmurze obliczeniowej, project44 łączy na przykład informacje z wielu systemów telematyki, niezależnie od dostawców ich urządzeń. Możliwe jest nawet łącznie kilku różnych rodzajów transportu, od drogowego, po transoceaniczny.

Co może to oznaczać dla polskich przewoźników? O tym opowiada Sławomir Kłos, regionalny dyrektor sprzedaży project44 na Polskę. Udzielił on wywiadu w Magazynie Managerów Transportu, wskazując między innymi praktyczne przykłady zastosowania „widoczności”. Najnowszy numer tego magazynu, wraz z wywiadem, można pobrać bezpłatnie pod tym linkiem, uprzednio dokonując rejestracji.

Sławomir Kłos

O project44

project44 to światowy lider w dziedzinie widoczności ładunków. Każdego dnia śledzimy ponad miliard przesyłek ponad tysiąca naszych klientów. project44 łączy wszystkich uczestników łańcucha dostaw, automatyzuje i zapewnia widoczność kluczowych procesów transportowych, aby przyspieszyć decyzyjność i skrócić czas potrzebny na przekształcenie spostrzeżeń w działania. Dodatkowe informacje o project44 znajdziecie na stronie: project44 | Zaawansowana widoczność łańcucha dostaw