OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 15 Październik, 2017

Dwóch imigrantów wjechało w ciężarówce do Polski – kierowca usłyszał podejrzane hałasy w naczepie

imigranci_w_ciezarowce_polska_03

Zamiast do Europy Zachodniej, dwóch nielegalnych imigrantów trafiło w ostatnich dniach do Polski. Ukryli się oni na pokładzie polskiej ciężarówki, która zmierzała do naszego kraju z jednego z państw bałkańskich. Więcej na ten temat przeczytacie poniżej, w komunikacie gliwickiej policji:

Dziś przed godziną 10.00 kierowca ciężarówki odkrył w swoim pojeździe pasażerów, którzy wjechali na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, nie posiadając do tego tytułu prawnego. Ukryli się w przestrzeni ładunkowej ciężarówki jadącej z Bałkanów. Na miejsce przyjechali policjanci, funkcjonariusze straży granicznej oraz izby celnej. Trwają ustalenia tożsamości nielegalnych imigrantów.

Ochrona Śląskiego Urzędu Celnego w Gliwicach oraz kierowca ciężarówki na polskich numerach rejestracyjnych powiadomili policję o podejrzanych hałasach dobiegających z naczepy samochodu ciężarowego. Okazało się, że w środku znajdują się dwaj mężczyźni. Oświadczyli, że pochodzą z Afganistanu. Ukryli się w przestrzeni ładunkowej wypełnionej rudą cynku. Obaj „pasażerowie” zostali zatrzymani przez straż graniczną, która będzie prowadzić postępowanie w sprawie nielegalnego przekroczenia granicy Polski.

Zdjęcia z policyjnej akcji:

imigranci_w_ciezarowce_polska_01 imigranci_w_ciezarowce_polska_02

Ten wpis ma 14 komentarzy

 1. Mietek napisał(a):

  Gorzej trafić już nie mogli ✌️

 2. tomek napisał(a):

  Witamy przyszłych obywateli Polski!!!Witacie w kraju mlekiem i miodem płynącym .Gdzie są wysokie emerytury , brak kolejek do lekarza .Gdzie kierowca zawodowy (taki jak ja )dobrze zarabia a pracodawca szanuje swojego kierowce A taki kawał dla nowych obywateli ,spie…z tego kraju.

 3. Jacek napisał(a):

  Ale uciekac do Pl. Chyba byli slabi w szkole z geografii i ekonomii.

 4. Szaman napisał(a):

  Mogli. Zawsze mógł czekać na nich profesjonalny oldschoolowy komitet powitalny

  https://www.youtube.com/watch?v=StJcsK17U34

 5. Bob napisał(a):

  Przynajmniej raz prawdziwi uchodźcy

 6. 3579 napisał(a):

  Nie dość ,że Premiumką to jeszcze Kaesbohrerem.
  Kumulacja pecha 🙂

 7. Jan napisał(a):

  Pamiętacie ten tekst Józka z “Jak rozpetalem II wojnę światową” ? ..'” żeby planować ucieczkę trzeba się znać na geografii…” 🙂 🙂 🙂 🙂

 8. Jan napisał(a):

  Poland baranie Poland … a nie Holland 🙂 🙂 🙂

 9. Dawid napisał(a):

  Tomek, wiesz co? Pierd… Się biedny człowieczku. Sam zabieraj mandżur, bachory, starą i wypad za miedzę. Zobaczysz co to jest chleb na emigracji.

 10. Wywrotka na TKI, TK napisał(a):

  Welcome to Poland illegal immigrants brothers my friends.
  Poland od very beautyfull country.
  Prawdziwe uchodźce, a nie jakieś podrabiańce.

 11. Pawel / kierowca napisał(a):

  Zeby sie tak kazdym emigrantem profesjonalnie zajmowali grancuzi tak jak nasze sluzby byloby w calais o wiele bezpieczniej.Tak trzymac nie moze byle kto bez.papierow u nas przebywac.

 12. dono napisał(a):

  Lepsi sa tacy co wsiada na dzikusie w strone UK i potem kierowca zawraca, bo stal tam ze wzgledu na brak miejsca po swojej stronie.

 13. tomek napisał(a):

  To pana Dawida , nielegalnie przekroczyli granice RP .Będą teraz przez jakiś czas w placówce zamkniętej .I teraz będą za moje podatki , moje i twoje pieniądze się opie… i nie mam potrzeby dymać za granice po mam kasy.I gdzie napisałem Biedy ty fujaro .Dobrze wiemy że przypadkiem wpadli w Polsce , że ich celem były i są Niemcy .I każdy pierd.. imigrant , ciapaty wypierd…z tego kraju nic nie wnoszą w gospodarkę.Tacy nic nie wnoszą !!

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.