DAF European Service Team of the Year – trzymajmy wspólnie kciuki, aby to właśnie polski mechanik wygrał

Publikacja na zamówienie

Już w tym tygodniu odbędzie się prestiżowy finał konkursu „DAF Technician of the Year 2023”, który stanowi niepowtarzalną szansę dla utalentowanych mechaników z placówek dealerskich i punktów serwisowych marki DAF. Konkurencja, obejmująca 18 krajów w lokalnych etapach, testuje umiejętności uczestników w zakresie diagnozowania układu sterowania silnika, konfiguracji przystawki odbioru mocy, rutynowych przeglądów serwisowych oraz analizy wyników testów diagnostycznych.

W tegorocznej edycji 1 miejsce zdobył Karol Kruk, czyniąc go najlepszym mechanikiem w Polsce. To nie tylko ogromne wyróżnienie dla niego osobiście, ale także dla serwisu Wanicki w Rzeszowie, gdzie pracuje.

Karol Kruk dołączył do zespołu serwisu Wanicki w grudniu 2016 roku, a od tego czasu jego umiejętności w precyzyjnej diagnozie usterek sprawiły, że stał się niezastąpionym członkiem zespołu. Młody, pełen entuzjazmu i zaangażowania, Karol nie tylko doskonali swoje umiejętności, ale także wprowadza do zespołu przyjazną atmosferę, która sprzyja efektywnej pracy.

Teraz Karol będzie reprezentować Polskę w konkursie o tytuł „DAF European Service Team of the Year”, który odbędzie się 29.02.2024 roku w Eindhoven, w Holandii. Trzymajmy wspólnie kciuki, aby to właśnie polski mechanik zdobył to prestiżowe wyróżnienie!

Warto również podkreślić, że oddział Wanicki Rzeszów, w którym pracuje Karol, zdobył tytuł Dealera roku DAF 2024! To kolejna wyjątkowa nagroda dla firmy.

WW Wanicki Sp. z o.o. jest trzykrotnym laureatem konkursu Dealer Roku. Klientom oferują pełen zakres usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych, kompleksowe naprawy samochodów ciężarowych, autokarów, naprawy blacharsko lakiernicze, serwis posiada również Stacje Kontroli Pojazdów.