transfactor3665
Opublikowane 10 Styczeń, 2017

DAF CF załadowany złomem runął na auto osobowe przy minimalnej prędkości, w trakcie zawracania

W holenderskim Arnhem doszło w ostatnich dniach do zdarzenia, które doskonale prezentuje pojęcie wysoko umiejscowionego, a jednocześnie ruchomego środka ciężkości. DAF CF do transportu kontenerów ze złomem przewrócił się tam bowiem przy minimalnej prędkości, w trakcie zawracania na niewielkim placu pod firmą. Było to spowodowane przesunięciem się ładunku, którym były wysokie, żelazne elementy, dopiero co umiejscowione w kontenerze. Ich ruch był na tyle silny, że przy skręcie prawe koła pojazdu oderwały się od ziemi i całość runęła na zaparkowane obok auto osobowe.

W wyniku zdarzenia kierowca DAF-a został tylko lekko ranny, a i ciężarówka została w uszkodzona w niewielkim stopniu. Gorzej sprawa wyglądała z osobowym Mercedesem, którego właściciel zaparkował w tym miejscu dosłownie na chwilę. Widząc zmiażdżony dach mężczyzna nie krył swojej wściekłości, podkreślając, że dopiero co odebrał auto z warsztatu, zrobił mu przegląd i wymienił opony na nowe.

Zdjęcia znajdziecie po kliknięciu na poniższą miniaturkę:

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 6 komentarzy

 1. PPG napisał(a):

  Koleka problem 🙂

 2. Marcin napisał(a):

  Sadzac gdzie on zawracal w miejscu pewnie do tego przeznaczonymtym tylko odpowiedzialna i inteligetna osoba by zaparkowala.

 3. Diabeł napisał(a):

  Koleka problem 🙂 once again!

 4. raptownywaldek napisał(a):

  Ale jakie znaczenie ma fakt,że parkował w miejscu gdzie nawet nie powinien?Dostanie tylko powiedzmy mandat za złe parkowanie.Jesli auto nie było w ruchu sprawca jest jadący [prawidłowo tym autem ciężarowym

 5. patyk napisał(a):

  Merca wyklepią i sprzedadzą jako igła.

 6. Tomq napisał(a):

  Już pewnie jedzie laweta po tego mercedesa.

Odpowiedz