Autoline – nowy gracz na rynku czy sprawdzony portal? Czy da się wystawić jedno ogłoszenie i rozpromować na cały świat?

Publikacja na zamówienie

Czym jest Autoline

Сiężko  wyobrazić sobie współczesny świat bez technologii. Wszystkie środki transportu, place budowy i miejsca pracy wymagają zastosowania pewnej formy technologii. Dotyczy to zarówno pojazdów publicznych jak i samochodów do użytku osobistego, ponieważ nawet zwykły samochód osobowy jest często potrzebny policji lub pogotowiu ratunkowemu. Dlatego popyt na maszyny rośnie wykładniczo z dnia na dzień. Ci, którzy chcą kupić samochody do użytku służbowego lub osobistego, stają przed pytaniem: „Gdzie mogę kupić idealny samochód dostosowany do moich potrzeb i również taki, który najbardziej się opłaca kupować?”. Odpowiedzią jest platforma autoline.com.pl.

source: https://www.pexels.com/uk-ua/

Autoline to międzynarodowa strona internetowa z ogłoszeniami pojazdów osobowych, ciężarowych i części zamiennych, z siedzibą na Ukrainie działającą w 80 krajach na całym świecie. Jest to jeden z projektów Linemedia. Marketplace jest dostępny w 37 językach i jest obecny na wszystkich kontynentach: w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Północnej i Południowej, Australii i Oceanii.

Historia Marketplace

Platforma handlowa Autoline rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku jako ukraińska strona z lokalnymi ogłoszeniami. W latach 2014-2019 firma rozpoczęła współpracę z Nigerią, Ghaną i Kenią w celu sprzedaży ciężarówek i pojazdów specjalistycznych. W sierpniu tego samego roku firma uruchomiła regionalne wersje portalu internetowego Autoline. W maju 2021 r. firma uruchomiła Machineryline, specjalizującą się w sprzedaży maszyn budowlanych, sprzętu przemysłowego i innych pojazdów specjalistycznych. Firma w październiku 2021 r.  Agriline rozpoczęła działalność, specjalizując się w sprzedaży maszyn rolniczych i leśnych, sprzętu i części zamiennych. Jesienią 2021 r. Autoline wzięła udział w międzynarodowych targach sprzętu górniczego Minex w Izmirze, World of Industry – WIN Eurasia w Stambule oraz Automechanika Istanbul, największych międzynarodowych targach branży motoryzacyjnej w Turcji i na Bliskim Wschodzie. Główne biura Autoline znajdują się w Holandii, na Ukrainie i w Polsce. Ukraiński oddział zatrudnia około 70 osób. Autoline posiada również biura na Słowacji, w Turcji, Kazachstanie, Hiszpanii, na Łotwie, w Niemczech i Portugalii.

source: https://www.pexels.com/uk-ua/

Dlaczego właśnie Autoline?

Niezawodność. Autoline istnieje na rynku od ponad 21 lat i łączy kupujących i sprzedających z całego świata, czyniąc ich interakcję wygodną i łatwą.

Bezpieczeństwo. Autoline inwestuje dużo czasu i zasobów, aby zapewnić bezpieczeństwo transakcji i weryfikację sprzedawców.

Szeroki asortyment. Obecnie na rynku dostępnych jest ponad 800 000 ofert, co oznacza, że można znaleźć samochód do każdego zastosowania. Możesz znaleźć zarówno nowy, jak i używany sprzęt na każdą kieszeń.

Opinie. Na stronie można znaleźć opinię zarówno klientów indywidualnych, jak i dużych firm, które współpracują z Autoline od wielu lat.

Przyjazny dla każdego użytkownika, intuicyjny system. Zaprojektowany zgodnie z nowoczesnymi standardami, jest łatwy w obsłudze zarówno przy wykorzystaniu komputera, jak i telefonu.

source: https://www.pexels.com/uk-ua/

Współpraca z firmą Autoline

Na podstawie tych danych można łatwo określić obraz tego rynku: popularny portal dla firm i osób prywatnych poszukujących pojazdów do kupna lub sprzedaży, Autoline https://autoline.com.pl ma solidną historię ponad 20 lat i oferuje pojazdy na sprzedaż i usługi na całym świecie. Dystrybucja na całym świecie podkreśla duże zaufanie do portalu internetowego, ponieważ coraz więcej dużych firm zaczyna z nim współpracować.

Współpraca z Autoline zwiększy również reputację Twojej firmy. Ponieważ rynek współpracuje tylko z zaufanymi dealerami, którzy odpowiedzialnie podchodzą do swoich towarów i usług. To nie tylko proste partnerstwo biznesowe dla Twojej firmy i dla Autoline, ale także szansa na rozszerzenie swojej działalności na rynku, ponieważ marketplace jest obecny w 80 krajach na całym świecie, a oprócz Polski będziesz mógł wejść na rynki wszystkich europejskich krajów.

Partnerstwo zwiększy również aktywność na stronie, która co miesiąc odwiedzana jest przez ponad 5,5 miliona użytkowników. Dzięki owocnej współpracy z Autoline, Twoja firma wzmocni swoją pozycję na rynku i zapewni satysfakcję klientów.

Podsumowanie

Współpraca z Autoline to przyszłościowe partnerstwo biznesowe mające na celu rozszerzenie obecności na rynku i zdobycie nowych klientów.  Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży transportowej i wysokiej reputacji, autoline jest sprawdzonym partnerem biznesowym oferującym szeroką gamę usług w sektorze samochodów dostawczych i osobowych. Autoline pozwoli Ci rozszerzyć rynek i skutecznie zaprezentować swoje produkty globalnej społeczności. To partnerstwo otworzy nowe możliwości dla firm, wzmocni ich pozycję na rynku i pomoże zwiększyć bazę klientów dzięki dużemu przepływowi użytkowników Autoline.