baner665x124_3 665
Opublikowane 5 wrz, 2017

Dziewięciu nielegalnych imigrantów wjechało ciężarówką do Polski – ukryli się w naczepie z drewnem

wietnamczycy_w_naczepie_1

Dziewięć osób znaleziono w ciężarówce, która w ubiegłym tygodniu wjechała z Litwy do Polski. Pojazd został zatrzymany do kontroli 29 sierpnia, przez funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej z Budziska.

Ładunkiem było tutaj drewno opałowe, natomiast za nim ukryło się dziewięciu obywateli Wietnamu. Było to siedmiu mężczyzn oraz dwie kobiety, w wieku od 15 do 33 lat. Żaden z tych obcokrajowców nie posiadał dokumentów, a ponadto kierowca okazał się „bezpaństwowcem”.

Zamieszkałemu na Łotwie mężczyźnie grozi teraz do 8 lat więzienia. Jest on podejrzewany o świadomy udział w cały procederze. Tymczasem Wietnamczyków odesłano na Litwę, czyli do kraju, z którego wjechali do Polski.

wietnamczycy_w_naczepie_2

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 6 komentarzy

 1. 64-QAM pisze:

  Szkoda Wietnamczyków. Oni akurat u nas nikomu nie wadzą, pracuja sobie i robia dobre żarcie :)

 2. A co to znaczy ze kierowca okazal sie bezpanstwowcem ? Czyli ze co nie przyznaje sie do kraju zamieszkania czyli szofer swiatowiec ? Heh

 3. Kimo pisze:

  Zrzekl sie obywatelstwa swojego najpewniej.

 4. Srasznylis pisze:

  Albo na przykład jest Łotyszem pochodzenia rosyjskiego który nie zdał egzaminu z języka I nie dostał paszportu ani obywatelstwa łotewskiego A rosyjskiego nie chce bo by miał problemy z wjazdem do Unii

 5. 13*60 pisze:

  A co pracowal w polskiej firmie??? To obciążyc szefa i deportowac go do san escobar.dokumenty musial posiadac jak sie zatrudnial w firmie tak??

 6. Cwaniak pisze:

  Chlopak pisze tutaj o swiadomym przemycie a ty wyskakujesz ze jak szef zatrudnial to musial miec. Moze z szefem razem ich pakowali.

Odpowiedz