Wymusił pierwszeństwo na ciężarówce i wyzywał jej kierowcę – dostał mandat na podstawie nagrania

Wyjeżdżanie z drogi podporządkowanej przed rozpędzoną ciężarówkę to w Polsce prawdziwa plaga. Wielu posiadaczy szybkich i nowoczesnych osobówek jest po prostu przekonanych, że to oni rządzą na drogach, a jazda za wolniejszym pojazdem to największa porażka jaka może ich spotkać. Właśnie tak najwyraźniej myślał kierowca srebrnego Audi, który postanowił nawet rzucić się z pięściami na niezadowolonego kierowcę ciężarówki.

Niemieckie kombi najpierw wyjechało prosto pod rozpędzoną ciężarówkę, a następnie jego kierowca otworzył drzwi i zaczął wyzywać szofera większego pojazdu. Jego złość spowodowało prawdopodobnie trąbienie ciężarówki, która ledwo wyhamowała przez szybkim i wściekłym Audi. Wyzywanie przez otwarte drzwi jednak z czasem nie wystarczyło i kierowca osobowego pojazdu postanowił się zatrzymać, podejść do ciężarówki i wytłumaczyć jej kierowcy, że z nim się nie zadziera.

W ciężarówce była jednak umieszczona kamera, która nagrała wszystkie drogowe wyczyny kierowcy Audi. Film, na którym się one znalazły, trafił wkrótce do internetu i zdobył sporą popularność. Z czasem dotarł on także do policji z Białej Podlaskiej, która na jego podstawie ukarała kierowcę Audi mandatem za tamowanie ruchu, stworzenie zagrożenia na drodze oraz przekraczanie linii ciągłej. Łączny rachunek za wszystkie te wyczyny wyniósł 1000 zł.

źródło: youtube – Szalony Tapczan