rekrutuj 40ton665
Opublikowane 10 Kwiecień, 2017

Wielton oraz Heisterkamp łączą siły – holenderski partner będzie serwisował polskie naczepy na Zachodzie

wielton_wywrotka_holandia

Powyżej: wywrotka dla klienta z Holandii

Wielton podpisał bardzo obiecującą umowę z firmą Heisterkamp. Nie chodzi tutaj jednak o dostarczenie naczep dla tego przewoźnika, lecz o serwisowanie pojazdów polskiej produkcji na terenie Europy Zachodniej. W ten sposób Wielton chce mieć kolejną kartę przetargową w rozmowach z zagranicznymi klientami, kontynuując swoją międzynarodową ekspansję.

Trzeba tutaj wyjaśnić, że Wielton już od dłuższego czasu rozglądał się za dużym partnerem serwisowym na Zachodzie. Heisterkamp jest zaś właśnie taką firmą, poza usługami transportowymi oferując także szeroko rozumianą obsługę naczep. W ramach marki Heisterkamp Trailerservice działają duże warsztaty w holenderskim Oldenzaalu oraz niemieckim Travemünde, mające od teraz autoryzację na produkty Wieltonu. Do tego dochodzi też 15 tys. warsztatów partnerskich oraz mobilna usługa serwisowa Heisterkamp Breakdown Service. W ramach tej ostatniej, posiadacze “wieltonek” będą mogli wezwać pomoc na drogę o każdej porze dnia i nocy.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 5 komentarzy

 1. Linek napisał(a):

  Dwie niszowe nieudaczne firmy łącza siły. Ciekawe co będzie. ……

 2. Szczepek napisał(a):

  Czemu niby Wielton jest nieudaczny ? Co pewnie Schmitz lepszy ? a może Kogel ? ^^^

 3. medyk napisał(a):

  Wielton jest Polski i trzeba go wspierac jaki by nie byl

 4. BR napisał(a):

  Też tak myślałem,że polskiego producenta trzeba wspierać,ale gdy w półrocznej naczepie podmuch wiatru zerwał dach,a WIELTON wypiął się na nas nie chcąc naprawić tego w ramach gwarancji,przeszła mi ochota na zakup ich produktów w przyszłości!!.Koszt ponad 5100 netto trzeba było pokryć z ubezpieczenia,co będzie skutkowało znacznym podniesieniem składki.Stosują plastikowe zakończenia wsporników dachowych,co przy niskiej temperaturze o silnym wietrze nie wytrzymuje!W żadnej naczepie innych producentów,nie stosuje się plastikowych końcówek lecz bardziej wytrzymałe metalowe.

Odpowiedz