rekrutuj 40ton665
Opublikowane 18 Kwiecień, 2017

Stacje Statoil zmieniają nazwę na Circle K – w ciągu sześciu miesięcy nowe logo zobaczymy w całej Polsce

Circle K_Opole

Od 11 maja z polskich dróg zaczną znikać stacje benzynowe z logo Statoil, a w ich miejsce pojawią się placówki z charakterystyczną literą “K”. Jest to związane ze zmianą nazwy całej sieci – to, co dotychczas nazywało się Statoil, teraz będzie znane pod bardziej globalną marką Circle K, występującą między innymi w Stanach Zjednoczonych.

Już teraz nowe barwy możecie zobaczyć w Opolu, na stacji przy ulicy Sosnkowskiego 18. Jest to obiekt, który zmodyfikowano jako pierwszy, nadając mu pilotażową rolę. Począwszy zaś od 11 maja, nowe barwy zaczną pojawiać się w całej Polsce, rozpoczynając od Warszawy. W efekcie, już w ciągu sześciu najbliższych miesięcy, nazwa Circle K ma widnieć na wszystkich 350 stacjach w kraju. Warto  teżwyjaśnić, że już teraz stacje Circle K działają w Norwegii, Szwecji oraz Danii, a wraz ze startem projektu w Polsce, nową nazwę mają także otrzymać stacje z Litwy, Łotwy oraz Estonii.

Co jednak bardzo ważne, mówimy tutaj wyłącznie o zmianie nazwy, bez ingerowania usługi. Wszelkie umowy z klientami, partnerami oraz dostawcami nie ulegną zmianie, na stacjach znajdziemy te same paliwa z serii miles oraz milePlus, a do tego dojdą akceptacje tych samych kart flotowych. Z tym tylko zastrzeżeniem, że zamiast zbierania punktów na kartę Statoil Extra będziemy teraz mieli kartę Circle K Extra Club.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 3 komentarzy

 1. pat789123456 napisał(a):

  Może jestem za młody, a może to po prostu pierwsza rzecz od dawna za którą można chwalić to miasto :v
  Szkoda tylko że miasto nic takiego nie wymyśla za co można by było je chwalić.

 2. kosztek napisał(a):

  Taka stacja jest też na A1, w okolicach Włocławka i działa. Wczoraj dziwiłem się co to za marka no name.

 3. 13*60 napisał(a):

  Pierwszy rzut oka ……marnie.
  Zobaczymy jak już zaistnieje.

Odpowiedz