OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 3 Czerwiec, 2018

Pościg za kierowcą ciężarówki, który chciał zadźgać matkę nożem – policja musiała strzelać w opony

Na powyższym filmie możecie zobaczyć fragment pościgu, który miał miejsce dzisiaj w południe, w okolicach Łowicza. Policja musiała przestrzelić koła w ciężarówce, by zatrzymać kierowcę podejrzanego o próbę zabójstwa.

Tragiczne wydarzenia rozpoczęły się w miejscowości Błędów w powiecie łowickim. W czasie kłótni z matką 31-letni mężczyzna sięgnął po nóż, kilkukrotnie dźgając kobietę w klatkę piersiową. Następnie wsiadł w swoją ciężarówkę i odjechał.

Do kobiety wezwano pogotowie ratunkowe i za pośrednictwem helikoptera przetransportowano ją do szpitala. Policja zaczęła natomiast polowanie na ciężarówkę. W tym celu zorganizowano blokadę drogi, chcąc skłonić pojazd do zatrzymania.

Po dotarciu do blokady, ciężarówka staranowała radiowóz i pojechała dalej. Dlatego też policjanci zdecydowali się na użycie broni palnej, oddając strzały w opony. Miało to miejsce w Małszycach koło Łowicza, zostało uwiecznione na powyższym filmie i pozwoliło na skuteczne zatrzymanie pojazdu.

31-latek został naturalnie aresztowany. Okazał się on trzeźwy, ale ma jeszcze zostać przebadany pod kątem obecności narkotyków w organiźmie.

Ten wpis ma 17 komentarzy

 1. Linek napisał(a):

  Znów Scania…….

 2. Adam napisał(a):

  Widzę jedną nieścisłość w artykule. Wiem. Czepiam się.

  Piszesz w pierwszym akapicie o podejrzanym o zabójstwo, by kawałek dalej przypisać czyn zabójstwa. Taka narracja a’la Fakt. Poprawnie i ze starą szkołą dziennikarską byłoby zamiast “(…)31-letni mężczyzna sięgnął po nóż”, “podejrzany/ścigany 31-letni mężczyzna miał sięgnąć po nóż”.

  I aby nie wdawać się w żadną polemikę, nadmieniam że chodzi o opis (i logikę),a nie ocenę opisywanych wydarzeń i osądzanie o winie.

 3. xthx napisał(a):

  Narkotyki…

 4. Dawid napisał(a):

  Własną matkę? Już tam w kryminale czekają na niego.

 5. Kristransportowiec napisał(a):

  Nie ma bata ze na jakis dopalaczach nie byl.

 6. Jacol napisał(a):

  Tylko że trochę to robią źle kto to widział w terenie zabudowanym strzelać a rykoszety???

 7. PiotrFr napisał(a):

  Uwielbiam polska policje. Żeby zatrzymać ciężarówkę robią blokadę z radiowozów. Można by użyć np kolczatki za parę złotych ale przecież samochód służbowy

 8. kazan napisał(a):

  Kobieta nie przeżyła, zmarła chwilę po przyjeździe do szpitala.

 9. JP2GMD napisał(a):

  W Stanach w takiej sytuacji policja użyłaby Javelina lub TOWa (zależy co akurat mają w radiowozie). U nas strzelają w opony, komedia.

 10. Kier napisał(a):

  Patrzac na to z drugiej strony, to kto kogo zmusza do siedzenia w kabinie tygodniami? Pracy jest duzo, a system człowiek dobiera sobie sam, a jeżeli sieda psychika, to nalezy zmienic branze i tyle na temat.

 11. Znajomy napisał(a):

  Debil ze scani, na bank kreche wciągnął albo dopalacz zadziałał bo kto normalny swoją matkę zabija

  • kitty napisał(a):

   Pewne okreslenia są abstrakcją,jednak kto się obraca/obracał w takim towarzystwie,wie o co chodzi…Pozostawie to bez komentarza.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.