Policja szukała kierowcy Iveco Stralis, który w sobotę prawdopodobnie potrącił 39-letniego mężczyznę

iveco_potracilo_czlowieka_2

Aktualizacja: Na poszukiwane Iveco Stralis Iveco Stralis przypadkiem trafili policjanci z Bielska-Białej, których wysłano do niegroźnej kolizji, mającej miejsce na terenie jednej z lokalnych firm. Ciągnik stał bez naczepy, przodem do ogrodzenia. Poniżej widoczna jest zaś fotografia z jego zatrzymania:

Policja poszukuje kierowcy ciężarówki, który najprawdopodobniej potrącił pieszego na drodze krajowej nr 86, w okolicach Siewierza. Zwłoki 39-letniego mężczyzny znaleziono na poboczu w sobotę, przed szóstą rano, natomiast obrażenia wskazywały bezpośrednio na potrącenie. W pobliżu znaleziono także obudowę dodatkowych świateł rodem z Iveco Stralis, dlatego też zakłada się, że to właśnie taki samochód, wyprodukowany po 2007 roku, brał udział w wypadku, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

Będzińscy policjanci apelują do ewentualnych świadków zdarzenia lub innych osób posiadających informacje dotyczące jego okoliczności, bądź tożsamości kierowcy ciężarówki o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Będzinie – nr telefonu 32 368 02 55, 32 368 02 66 lub na numery alarmowe 997 lub 112.

iveco_potracilo_czlowieka_1