transfactor3665
Opublikowane 24 Październik, 2017

Najniższa liczba zatrzymanych imigrantów od 2 lat – pozytywne statystyki z Hoek van Holland

hoek_van_holland_port

Doniesień o imigrantach, którzy dostali się do Holandii na pokładzie ciężarówki, cały czas przybywa. Maleje jednak liczba imigrantów, którzy próbują się ciężarówką z Holandii wydostać. Tak twierdzi holenderska żandarmeria, zabezpieczająca m.in. port w Hoek van Holland.

W ciągu trzeciego kwartału 2017 roku żandarmi trafili na 170 imigrantów próbujących przedostać się do Wielkiej Brytanii. To najniższy kwartalny wynik od aż dwóch lat, mający świadczyć o tym, że sytuacja powoli jest opanowywana. Jeśli chodzi o samych imigrantów, to w niemal 70 proc. byli nimi Albańczycy. Reszta to natomiast Afgańczycy, Irakijczycy oraz Wietnamczycy.

Gdzie w Holandii najłatwiej o nielegalnych pasażerów? Według danych z tego roku, aż trzy czwarte powyższych przypadków odnotowano w Hoek van Holland. Drugi na liście jest zaś port w IJmuiden – tamtejsze zatrzymania imigrantów stanowiły 16 proc. ogółu.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 1 komentarz

  1. Piotr napisał(a):

    Albo specjalnie Holendrzy nie szukają imigrantów zbyt dokładnie zeby jak najwięcej brudasów popłynęło do Angli. Mniejszy problem u siebie

Odpowiedz