transfactor3665
Opublikowane 12 Styczeń, 2018

Kierowca odpowie za przemyt imigrantów przerwany pod Świeckiem – 46-latek raczej robił to świadomie

51_imigrantow_w_ciezarowce

W nawiązaniu do tekst:

51 imigrantów w tureckiej ciężarówce, która najprawdopodobniej wjechała do Niemiec z Polski

Wróciła sprawa przemytu imigrantów, przerwanego na autostradzie A12, tuż przy granicy w Świecku. Jak podają niemieckie media, 46-letni kierowca z Turcji właśnie usłyszał oficjalne zarzuty, będąc oskarżonym o przemyt cudzoziemców. Wkrótce stan on więc przed sądem.

Prokuraturze nie zabraknie tu mocnych dowodów. Sama za siebie mówi ilość imigrantów, których było aż 51, w tym liczne dzieci. Ponadto ciężarówka była zamknięta, nie nosiła śladów włamania i wiozła imigrantów aż z Rumunii, przez dwa dni. Jest więc wielce nieprawdopodobne, że imigranci dostali się do naczepy bez wiedzy kierującego.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 8 komentarzy

 1. Łukasz napisał(a):

  Gdzie oni zalatwiali swoje potrzeby fizjologiczne ? :0 Walili w spodnie czy kierowca wypuszczal ich dwa razy dziennie do lasu czy na pole ? 😀

 2. Bob napisał(a):

  Polak naprawdę jest 100 lat za murzynami. Teraz na głowie mamy uchodźców i kierowcę. Niech się uczą od francuzów to co jedzie na wyspy niech jedzie i niech się angole martwią.

 3. Kuba napisał(a):

  Do bob-ty jesteś 1000 lat za murzynami w dodatku nie umiesz czytać z zrozumieniem.

  • Bob napisał(a):

   Może jestem 1000 lat za murzynami ale sobie liczę wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń. To zaledwie 15500 kosztu pobytu w areszcie. Do tego adwokat z urzędu koszty konwoju i spraw w sądzie. Sam jedynie kierowca to zamieszanie na jakieś 30k na dzień dzisiejszy. Sami transportowanie nie wiadomo kim są bo jechali bez żadnych dokumentów. Równie dobrze może jeden z drugim powiedzieć, że ucieka z Iranu przed prześladowaniem a jego dziadek nazywał się Kowalski. A ta cała durna zabawa w głupiego jasia, na nasz koszt. Ale co tam kasa na to jest na przedszkola i żłobki już nie.

   • SYSTANE napisał(a):

    To było w Niemczech, a nie w Polsce także przybysze już siedzą sobie w ciepłych mieszkankach oczywiście na koszt Pani Merkel.
    Widać, że czytanie ze zrozumieniem to jednak trudna sztuka, nie przez wszystkich opanowana w dostatecznym stopniu …

 4. Zorro napisał(a):

  Do Bob a jednak nie umiesz czytac

 5. bryndziak napisał(a):

  Panie Filipie czy zna Pan temat https://m.youtube.com/watch?t=1918s&v=HzLbeUoF1EE

  Jakas chora sytuacja, która dotyczy polskiego kierowcy. Pozdrawiam

 6. Baranie to bylo w Niemczech

Odpowiedz