Giełda transportowa bez opłat?

Publikacja na zamówienie

infracht24

Wielu przewoźników z niedowierzaniem przyjmuje informację, że na rynku polskim pojawiła się giełda transportowa bezpłatna dla przewoźników. A tak rzeczywiście jest.

Założyciele Infracht zwracają uwagę, że platforma powstała z myślą o przewoźnikach i ich sytuacji. Często firmy transportowe posiadają małą ilość samochodów, a opłaty roczne pobierane przez inne giełdy są dla małych i średnich firm po prostu przytłaczające. Inaczej sytuacja wygląda w dużych firmach spedycyjnych lub produkcyjnych gdzie koszty i zyski z prowadzenia działalności rozkładają się inaczej. Właśnie dlatego Infracht jest dla przewoźników bezpłatny.

Platforma powstała po to, aby przewoźnicy mogli zdobywać nowe zlecenia transportowe i otrzymywać powiadomienia o nowych ładunkach wtedy, kiedy tego potrzebują. Platforma jest dostępna on-line 24/7. Nic nie trzeba instalować, potrzebny jest wyłącznie dostęp do Internetu oraz skrzynki mailowej.

Infracht aktualnie gromadzi bazę przewoźników. Dlatego serdecznie zachęcamy do rejestracji, abyśmy razem mogli stworzyć coś wielkiego. Jednocześnie prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości w oczekiwaniu na ładunki. Drugi etap prac nad platformą zakłada aktywne pozyskiwanie zleceniodawców.

Zachęcamy przewoźników, zleceniodawców i spedytorów do rejestracji na infracht.com.