transfactor3665
Opublikowane 6 Marzec, 2017

Ford Transit Courier teraz także w wersji Sport – malutki dostawczak ma duże felgi oraz sporo skóry

Transit Courier Sport_1

Przydomek Sport był dotychczas zarejestrowany tylko dla Transitów z serii Custom, czyli aut wielkości Volkswagena Transportera, czy też Renault Trafic. Teraz jednak ulegnie to zmianie, jako że Ford zaprezentował w wydaniu Sport także swoje najmniejsze auta dostawcze, z serii Courier. I podobnie jak u większego brata, będą się wyróżniały dodatkami zewnętrznymi, a także specjalnym wykończeniem szoferki.

Tourneo Courier Sport_2

Nowa oferta obejmuje zarówno Transita Couriera Sporta, jak i Tourneo Courier Sport. Oznacza to więc, że atrakcyjny pakiet otrzymamy i w wersji towarowej, i w osobowej. Jakie będzie on zaś przewidywał elementy? Najważniejsze są oczywiście spojlery, zamontowane po wszystkich stronach nadwozia. Do tego mamy ozdobne nakładki na lusterka, sportowe pasy wzdłuż całego pojazdu, a także 16-calowe felgi, w metalicznym, szarym kolorze. Tymczasem we wnętrzu Transit oraz Tourneo Courier Sport zaoferują przede wszystkim sportowe fotele. Będą one częściowo pokryte skórą, a ponadto ten sam materiał znajdziemy też na kierownicy i drążku zmiany biegów. Nie zabraknie też czerwonych przeszyć, typowych dla samochodów w sportowym stylu.

Ford podaje, że nowe pojazdy z serii Sport można już zamawiać na wszystkich europejskich rynkach, przy czym pierwsze dostawy do klientów będą realizowane wiosną.

Tourneo Courier Sport interior_3

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 1 komentarz

  1. pete379 napisał(a):

    A średni Connect jak zwykle pominięty ;). Może przy planowanym faceliftingu coś zdłubią fajnego?

Odpowiedz