Chuck Norris przesiada się do Ducato – słynny aktor będzie promował auta dostawcze marki Fiat

fiat_reklamy_chuck_norris_02

Chuck Norris powszechnie kojarzy się z czynieniem rzeczy niemożliwych oraz łamaniem wszelkich granic wytrzymałości. Trudno się więc dziwić firmie Fiat Professional, która wybrała właśnie tego aktora do promowania swoich aut dostawczych.

Amerykański aktor, kojarzony oczywiście ze „Strażnikiem Teksasu”, będzie występował w reklamach samochodów użytkowych marki Fiat. Zobaczymy go więc w towarzystwie modeli Ducato, Talento, Fullback, Doblo oraz Fiorino, a cała oprawa powinna przypominać klasykę sensacyjnej kinematografii. Dla przykładu, w reklamie Ducato zobaczymy jak Chuck Norris ucieka autem dostawczym przed gangiem motocyklistów.

dodge_ram_chuck_norris

Przy okazji warto przypomnieć, że wspomniany „Strażnik Teksasu” kojarzy się przede wszystkim z Dodgem Ramem. To właśnie takim pojazdem Chuck Norris jeździł w słynnym serialu z lat 90-tych, co swoją drogą też było formą reklamy, zamówionej przez firmę Dodge. Dzisiaj natomiast zarówno marki Dodge, jak i Ram (obecnie jest to marka, a nie model) należą do Fiata. Można więc powiedzieć, że w kwestiach marketingowych wszystko pozostaje w rodzinie 😉

Urban Parking fiat_reklamy_chuck_norris_01 fiat_reklamy_chuck_norris_05