transfactor3665
Opublikowane 6 Wrzesień, 2017

50 egzemplarzy Renault Trucks Gamy T High dla firmy Sped Partner – pojazdy te zastąpią “Magnumki”

sped_partner_50_renault_1

Flota kilkudziesięciu Renault Trucks Gamy T, z najwyższymi kabinami typu High, to nadal rzecz zwracająca uwagę. Właśnie taki widok będzie można zaś zobaczyć pod siedzibą firmy Sped Partner, należącej do Grupy Atlas i ulokowanej w Leszczach nieopodal Pińczowa.

Flota Sped Partner wzbogaciła się o 50 ciągników siodłowych T480 High, mających 13-litrowe silniki oraz kabiny z płaskimi podłogami. To kolejny odcinek współpracy między Renault Trucks a tą firmą, przez lata użytkującą popularny model Magnum. Dlaczego natomiast wybrano właśnie Gamę T High? Po pierwsze, model ten jest bezpośrednim następcą “Magnumki”. Po drugie zaś, nowy francuski ciągnik odbył w żółtej flocie kilkumiesięczny test, wyrabiając sobie dobrą opinię.

Przypomnę jeszcze, że poprzednim dużym zakupem firmy Sped Partner było 50 MAN-ów TGX. W przeciwieństwie jednak do Gamy T, pojazdy te nie miały najwyższych kabin, a ich silniki osiągały 440 KM.

sped_partner_50_renault_2 sped_partner_50_renault_3 sped_partner_50_renault_5 sped_partner_50_renault_4

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 6 komentarzy

 1. pi0trek napisał(a):

  Nowe wysokie Tetki odebrał też Apport. Chyba w końcu się normalizuje sytuacja wśród przedsiębiorców, którzy rozumieją, że nie znaczek i prestiż gra role, tyllko czytsta ekonomia, więc leoiej czasami Renault, niż Scania, Volvo i BMW.

 2. Adrian napisał(a):

  Autor mocno zaniedbał dział “flota”. Ani słowa o 150 MAN dla Sachs Trans czy podpisaniu przez Megatranslaw umowy na 20 DAF XF najnowszej generacji z silnikami 480 KM.

 3. Tołdi napisał(a):

  Gdyby ekonomia grała tutaj pierwsze skrzypce, to by wzięli auta z niską kabiną a nie wysoką! Wg mnie poszli na kompromis. Renault samo w sobie na pewno tańsze od tzw. wiodących marek ale nawet w wersji z wysoką kabiną i tak nadal tańsze od konkurencji.

 4. rs7 napisał(a):

  Maszonski ma nowe Dafy. Piekne. Regesta ma nowe Volva. Tyz pikne!!! Tadek z Tczewa ma nowa/stara Renowke 😉 Tyle pieknego zelastwa a tu tylko wypadki i wypadki…. 😉

 5. kier napisał(a):

  Noooo, ładna – ta Pani na zdjęciu. Nic dodać , nic ująć.

Odpowiedz