rekrutuj 40ton665
Opublikowane 1 Wrzesień, 2017

Zagłębie Ruhry ma problem z mostami – zagrożone są przeprawy z Duisburga, Leverkusen i Neuenkamp

korek_autostrada

Kiedy jeżdżący przez Zagłębie Ruhry powinni szczególnie uważać na autostradzie A40. Z nieszczęsnym mostem na Renie, położonym nieopodal Duisburga, są bowiem kolejne problemy.

W ostatnich dniach ruch na tym moście ponownie był ograniczany. Ponadto, jak podaje “Rheinische Post”, sytuacje tego typu mogą się w najbliższym czasie powtarzać. Stan mostu nadal nie jest zadowalający, wymagając kolejnych prac, kolejnych badań, a także kolejnych zakazów. Co więcej, wkrótce podobna sytuacja może wystąpić na moście w Leverkusen oraz Neuenkamp – ich nadmierne wyeksploatowanie, skutkujące całkowitym zamknięciem ruchu, może być tylko tylko kwestią czasu.

Biorąc pod uwagę powyższe, stowarzyszenia przedsiębiorców z Nadrenii Północnej-Westfalii biją na alarm i prowadzą władze landu o rozwiązanie problemu. Istnieje bowiem prawdopodobieństwo, że Zagłębie Ruhry oraz jego okolice obejmie prawdziwy transportowy chaosy.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 6 komentarzy

 1. Maciek napisał(a):

  Chciałbym zwrócić uwagę że most w Leverkusen jest niedostępny od ładnych kilku lat do ruchu powyżej 3.5 tony. Jest tam zakaz na A1 tonazowy jak i gabarytów 3.5 t i 2.3 m szerokości. Dodatkowo kto nie respektuje zakazu Niepcy postawili tam radar który robi zdjęcia wszystkim “duzym”. Koszt takiego mandatu to około 200 e.

 2. zbyszek2004 napisał(a):

  178 euro – 2015 r. 😉
  Teraz dużym już się chyba nie pojedzie, mieli postawić coś co miało ograniczyć szerokość wjeżdżających pojazdów.
  Pozdrawiam

 3. edek napisał(a):

  Niech zamkną w colere bedzie sie jezdzic przez Portugalie,….

 4. Tolu8 napisał(a):

  Mandat za ten most wynosi dokładnie 150 euro. Nie da rady tam wjechać, włączają czerwone światło i ściągają z autostrady zaraz przed mostem. Wiem bo ostatnio kierowca ode mnie dostał.

 5. Daras napisał(a):

  Dokladnie, widziałem coś takiego na własne oczy: 😛

 6. Janusz1970 napisał(a):

  Witam, ostatnio zamknięty most w Duidburgu to był na a40 – Neuenkamp, a o moście na a42 nic nie mówią, czyżby bład w tekście ?

Odpowiedz