Szukasz zleceń transportowych bez zobowiązań? Tu je znajdziesz

Publikacja na zamówienie

Giełda transportowa Clicktrans rozwija się dynamicznie od ponad 13 lat i daje zarejestrowanym w nim przewoźnikom dostęp do zleceń z całej Europy. Prowadzi również dedykowane platformy dla klientów z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemiec i Włoch. Łącznie z Clicktrans korzysta już ponad milion użytkowników – zarówno przewoźników jak i zlecających transport. Wśród klientów znajdują się klienci indywidualni oraz biznesowi. Clicktrans to obecnie już ponad 32 tysiące zweryfikowanych przewoźników z całej Europy.

Zarabiaj bez zobowiązań

Clicktrans to dla przewoźników źródło zleceń bez konieczności uiszczania miesięcznego abonamentu i wiążących deklaracji. Opłaty są pobierane tylko w przypadku zrealizowanych transportów, więc przewoźnik płaci tylko wtedy, kiedy sam zarabia. Zakładając bezpłatnie konto zyskuje co miesiąc dostęp do zleceń o wartości 68 milionów złotych. Dzięki temu Clicktrans sprawdza się jako dobre źródło doładunków oraz ładunków dedykowanych na dowolny typ pojazdu. Są to zlecenia typu: transport palet, mebli, przeprowadzki, transport samochodów zarówno w transporcie krajowym jak i międzynarodowym.

W tym roku w okresie od stycznia do maja na giełdzie wystawiono o 21 proc. więcej zleceń transportowych niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Tu znajdziesz najnowsze zlecenia >>

Zaawansowana wyszukiwarka zleceń

Jednym z wyróżników giełdy jest wyszukiwarka zleceń. Można w niej wyszukiwać zlecenia na kilka sposobów oraz zapisywać często używane filtry wyszukiwania, co ułatwia pracę i skraca czas poświęcony na szukanie pasujących zleceń. Można wyszukiwać zlecenia korzystając z wielu parametrów oraz ustawić otrzymywanie powiadomień mailowych o nowych zleceniach z zapisanych filtrów. Dzięki powiadomieniom przewoźnik szybciej może złożyć ofertę transportu i zdobyć zlecenie.

Aplikacja mobilna ułatwiająca pracę

Dzięki bezpłatnej mobilnej aplikacji można łatwo wyszukiwać zlecenia, składać oferty i kontaktować się z klientami. Zaakceptowane zlecenia może sprawdzać także bez dostępu do internetu, co jest szczególnie przydatne w trasie. Aplikacja umożliwia szybkie odczytywanie powiadomień o zaakceptowanej ofercie, wiadomości od zleceniodawcy czy o przesyłkach na konkretnych trasach. Obecnie ponad 50 proc. przewoźników zarejestrowanych w Clicktrans korzysta z aplikacji mobilnej, a liczba ta stale rośnie.

Śledzenie przesyłki szansą na więcej zleceń

Funkcja śledzenia przesyłki umożliwia zleceniodawcy sprawdzanie w czasie rzeczywistym, gdzie znajduje się przesyłka oraz przygotowanie się do jej odbioru. Na udostępnieniu śledzenia tej funkcji zyskuje również przewoźnik. Kontakt ze zleceniodawcą jest dzięki temu ułatwiony, a szanse na zdobycie zlecenia rosną.

Zarejestruj się w Clicktrans już dziś i zacznij zarabiać >>