Scania P410, Lamborghini Aventador i piękne kobiety, czyli reklama wywozu odpadków po dubajsku

Dubaj to takie dziwne państwo-miasto, gdzie policja jeździ supersamochodami, napoje wyskokowe kupimy tylko po okazaniu karty konsumenta alkoholu, a równouprawnienie kobiet to pojęcie raczej abstrakcyjne. Jest to też miejsce, gdzie wieżowce są największe, samochody najdroższe, noworoczne fajerwerki kosztują tyle, co cała Polska i wszystko po prostu aż spływa bogactwem. Na bogato wywozi się tam nawet śmieci, czego dowodzi nowa oferta miejscowej firmy MAG Group. Specjalizuje się ona m.in. w wywozie odpadków i prowadziła właśnie do oferty luksusową usługę o nazwie „Luxury Garbage Style”.

dubaj_scania_p410_1 dubaj_scania_p410_2

Przeciętny bogacz z Dubaju może więc teraz zadzwonić do MAG Group i zamówić wywóz śmieci na najwyższym poziomie. Krótko później pod jego domem pojawi się żółta Scania P410 i jej wyspecjalizowana załoga, przypominająca wyposażeniem i mundurami bohaterów firmu „Ghostbusters”. Najpierw załadują oni zawartość pojemników do wnętrza supernowoczesnej zabudowy, następnie wyczyszczą i zdezynfekują miejsce, w którym stały śmietniki, a na koniec rozpylą wokół przyjemny zapach.

dubaj_scania_p410_4 dubaj_scania_p410_3

Dlaczego piszę o tym na 40ton.net? Oczywiście w związku ze wspomnianą Scanią P410, która jest jednym z najważniejszych elementów nowej usługi. Żółta śmieciarka wystąpiła ostatnio w reklamie „Luxury Garbage Style”, która na pewno przypadnie Wam do gustu. Zapraszam do oglądania:

Interesują was śmieciarki? Sprawdźcie więc także Hino 338, którym można kierować na stojąco. Więcej TUTAJ.

Źródło zdjęć: Scania Benelux