OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 14 Grudzień, 2015

Przejścia graniczne z Ukrainą działają z utrudnieniami, czyli remont w Hrebennem i awaria w Dorohusku

Przewoźnicy wybierający się na Ukrainę nie będą mieli w najbliższym czasie łatwego zadania. Aż dwa polsko-ukraińskie przejścia graniczne działają z utrudnieniami, o czym opowiadają poniższe komunikaty Straży Granicznej oraz Służby Celnej:

Remont odwodnienia na terenie drogowego przejścia granicznego w Hrebennem (14 grudzień 2015)

W związku z przedłużeniem prac związanych z remontem odwodnienia liniowego na terenie drogowego przejścia granicznego w Hrebennem, wystąpią tam okresowe trudności w odprawach granicznych.   Utrudnienia przewidywane są do 8 stycznia 2016 roku, wystąpią na kierunku wjazdowym do Polski zarówno w ruchu osobowym jak i ciężarowym.

Awaria systemów informatycznych na przejściu granicznym w Dorohusku (14 grudzień 2015)

Służba Celna informuje, że na drogowym przejściu granicznym w Dorohusku nastąpiła awaria sieci teleinformatycznej. W związku z awarią nie funkcjonują systemy celne obsługujące ruch towarowy. Sytuacja ta powoduje utrudnienia w odprawach i przekraczaniu granicy przez przejście graniczne Dorohusk-Jagodzin (pojazdy odprawiane są w tzw. trybie awaryjnym). 

Służba Celna apeluje do kierowców pojazdów ciężarowych o wybieranie, w miarę możliwości, innych przejść na granicy z Ukrainą. O usunięciu awarii i przywróceniu ruchu pojazdów poinformujemy odrębnym komunikatem.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 0 komentarzy

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.