Reklama

Ile kosztuje reklama i co konkretnie mogę Państwu zaoferować?

Odpowiedzi na te dwa pytania bardzo chętnie przedstawię Państwu za pośrednictwem poczty elektronicznej. Prosiłbym więc o kontakt na [email protected], a w odpowiedzi otrzymają Państwo kompletną ofertę. Poniżej umieszczam natomiast streszczenie najważniejszych informacji na temat 40ton.net, możliwości reklamowych, a także zasięgu strony.

Czym jest 40ton.net?

40ton.net to portal branżowy, który w grudniu 2013 roku odważnym krokiem wkroczył na polski rynek mediów motoryzacyjnych. Założeniem powstania serwisu było stworzenie internetowego odpowiednika magazynu o samochodach ciężarowych i dostawczych. Najważniejszymi treściami są więc aktualności dotyczące samych pojazdów, testy, ciekawostki oraz prezentacje. Jednocześnie 40ton.net oferuje także przegląd zawsze najświeższych, codziennych informacji, które mogą mieć bezpośredni wpływ na życie codzienne przewoźników i kierowców.

Co wyróżnia 40ton.net?

40ton.net wprowadza zupełnie nową jakość do branży internetowych mediów związanych z ciężką motoryzacją. Jest to pierwszy portal, na którym prezentowane treści są skrupulatnie dobierane i w przeciwieństwie do innych serwisów z branży transportowej tematy artykułów na wybiegają daleko poza zagadnienia prezentowane w publikowanych w Polsce informacjach prasowych. Tym samym śmiało można powiedzieć, że 40ton.net stanowi dla Czytelników wręcz unikalne źródło wiedzy. Istotnym faktem jest tutaj też doskonały dostęp do źródeł zagranicznych związany z moim wykształceniem tłumacza języka niderlandzkiego. Dzięki niemu liczne informacje dotyczące pojazdów oraz świata transportu prezentowane są na łamach 40ton.net nawet o kilka miesięcy wcześniej niż w innych polskich mediach z branży, na co przykładem mogła być na przykład kwestia płacy minimalnej w Niemczech. Ważną cechą szczególną 40ton.net jest również połączenie profesjonalnej wiedzy z przystępną formą przedstawiania poszczególnych tematów. Jest to bezpośrednim następstwem wprowadzenia kilku typowo blogowych elementów, które służą budowaniu więzi z czytelnikami.

Kim jest autor 40ton.net?

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym z kilkuletnim doświadczeniem w branży pojazdów dostawczych i ciężarowych. Już mając 17 lat rozpocząłem pracę dla jednego z ogólnopolskich miesięczników o pojazdach użytkowych, zaś dzisiaj moje teksty można znaleźć w kilku najpopularniejszych tytułach branżowych w kraju. Ciężka motoryzacja jest moją wielką pasją i poświęcam jej zarówno życie zawodowe, jak i większość wolnych chwil.

Jaki zasięg ma 40ton.net?

Statystyki Google Analytics wykazują ponad pół miliona unikalnych użytkowników miesięcznie, a dodatkowo w liczbach tych cały czas utrzymuje się tendencja wzrostowa. Wszystko to doskonale świadczy o fakcie, że 40ton.net bardzo szybko przyjęło się na krajowym rynku mediów branżowych i jest po prostu cenione przez Czytelników. Czytelnikami tymi są naturalnie osoby zawodowo związane z ciężkim transportem, w tym zarówno kierowcy, pracownicy biurowi, jak i sami przedsiębiorcy. Nie bez znaczenia jest także szybko rosnąca ilość fanów na Facebooku, coraz istotniejszym narzędziu współczesnego biznesu.

Jaką formę może przybrać reklama?

Form reklamy jest mnóstwo, gdyż internet daje niemalże nieograniczone możliwości przy jednocześnie znacznie niższych kosztach i lepszym zasięgu niż w przypadku reklamy drukowanej. Mogą Państwo zdecydować się przede wszystkim na klasyczną reklamę przy użyciu bannerów. Mogą Państwo także wybrać artykuł sponsorowany, w którym przedstawiłbym całą lub część Państwa oferty w możliwie interesujący,  a także po prostu pomysłowy sposób, także z własnymi zdjęciami. Możliwe jest też umieszczenie reklamy w wybranym artykule, czy zorganizowanie konkursu dla czytelników, w którym ufundują Państwo nagrodę.

Jeszcze raz zapraszam do przesyłania zapytań: [email protected]