Firma transportowa Daw-Trans Spółka z o.o., Sp.K. obecnie do zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Kierowca kat. C+E

w transporcie międzynarodowym – system zjazdowy z przypisanym autem

start z bazy: Rogówko k. Torunia

Zadania:

  • Transport towarów na terenie Europy i /lub Anglii
  • Prowadzenie pojazdów ciężarowych – jazda na plandekach bądź chłodniach
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej
  • Jazda zgodna z przepisami oraz czasem pracy

Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz stała współpraca
  • System 11 dni /3 z przypisanym autem do kierowcy
  • Wynagrodzenie zgodne z pakietem mobilności – zawsze na czas, rozliczane na konto
  • Dodatki do wynagrodzenia i system motywacyjny rozliczany na jasnych zasadach
  • Nowoczesną flotę Mercedes-Benz MAN oraz naczepy KRONE, plandeki bądź chłodnie
  • Wdrożenie przed wyjazdem oraz szkolenia dla kierowców bez doświadczenia
  • Ubezpieczenie grupowe na życie dla kierowcy i członków rodziny
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe z wysokim uposażeniem w wysokości do 588 000,00 zł
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej dla kierowcy i bliskich, dająca pewność szybkiej pomocy lekarskiej (maksymalnie 5 dni oczekiwania na lekarzy specjalistów)
  • Pojedyncze obsady, podwójne z doświadczonym kierowcą w trakcie szkolenia (ok 1 miesiąc)
  • Zaplecze socjalne na bazie z dostępem do noclegu i prysznica
  • Wsparcie działów spedycji i technicznego oraz dostęp do autoryzowanych punktów serwisowych w trasie

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy w transporcie krajowym bądź międzynarodowym, bądź chęć przystąpienia do tygodniowego szkolenia przygotowującego do pracy
  • Prawo jazdy kat. C+E,
  • Aktualne świadectwo kwalifikacji
  • Aktualna cyfrowa karta kierowcy
  • Aktualne podstawowe uprawnienia ADR, bądź chęć uzupełnienia w trakcie prac
  • Aktualne badania oraz orzeczenie psychologiczne
  • Aktualny paszport (potrzebny w przypadku tras na GB)