Zobacz i przetestuj nowe Iveco Daily, czyli startujące w przyszłym tygodniu prezentacje Daily Roadshow

iveco_daily_roadshow_1

W polskich salonach Iveco czeka już na klientów Daily nowej generacji i domyślam się, że wielu z Was bardzo chętnie przyjrzałoby się temu autu na własne oczy. No to mam dla Was świetną wiadomość – już wkrótce w serwisach działających na terenie całego kraju będzie można dokładnie zapoznać się z tym pojazdem, a nawet odbyć jazdę próbną. Wszystko to będzie częścią serii prezentacji Daily Roadshow, która startuje 23 czerwca, czyli dokładnie za tydzień.

Roadshow będzie się odbywać zarówno u autoryzowanych dealerów Iveco, gdzie przewidziane są także dodatkowe atrakcje i specjalne oferty promocyjne, jak i w naturalnym środowisku samochodu dostawczego, czyli na giełdach owocowo-warzywnych, gdzie potencjalni klienci będą mogli przetestować pojazdy w warunkach „polowych”.

Wśród dostępnych do testowania modeli znajdą się między innymi: furgony o kubaturze od 10,8 m³ do 18 m³, podwozie na 10 europalet przeznaczone do transportu międzynarodowego oraz podwozie z kontenerem piekarniczym. Flotę wzbogacą również pojazdy demo poszczególnych dealerów.

Każda osoba, która odbędzie jazdę testową i podzieli się swoimi wrażeniami wypełniając formularz oceny pojazdu, otrzyma od Iveco zestaw upominków. Dodatkowo, przy okazji prezentacji, zaprezentowana zostanie nowa aplikacja mobilna New Daily, która dodatkowo przybliży zalety nowego modelu.

Osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w prezentacjach, zapraszam oczywiście do śledzenia 40ton.net, gdzie za półtora tygodnia pojawi się relacja z jednej z takich jazd próbnych.

Pełny harmonogram imprez prezentuje się następująco:

iveco_road_show_harmonogram