Zlot Jelcza 2019 już 18 maja, w nowej lokalizacji – organizatorem imprezy są teraz władze miasta

Za półtora miesiąca, oczywiście w Jelczu-Laskowicach, odbędzie się kolejna impreza dla miłośników marki Jelcza. Oficjalna nazwa tego wydarzenia to „Zlot Jelcza 2019” i odbędzie się ono w sobotę, 18 maja.

Zapewne pamiętacie, że w ubiegłym roku impreza o podobnym charakterze została nagle odwołana. Ta sytuacja ma się jednak nie powtórzyć, a gwarantem tego jest zmiana organizatora. Zamiast samej firmy Jelcz, głównym odpowiedzialnym za zlot ma być teraz Urząd Miasta i Gminy w Jelczu-Laskowicach.

Tradycyjnie już na imprezę zapraszani są posiadacze oraz miłośnicy samochodów dolnośląskiej marki. Mowa tutaj o pojazdach ciężarowych, wszelkiego typu autobusach, czy też wozach strażackich z jelczańskimi zabudowami.

Istotna jest też kwestia lokalizacji. Poprzedni Zlot Jelcza odbył się bowiem na terenie fabryki. Ten tegoroczny ma mieć natomiast miejsce przy Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice. Obiekt ten znajduje się przy ulicy Oławskiej 46.

Jak wyglądał Zlot Jelcza 2017? Relację, wraz z obfitą galerią zdjęć, znajdziecie tutaj, a kilka przykładowych fotografii zamieszczam poniżej.