rekrutuj 40ton665
Opublikowane 8 Czerwiec, 2017

Zlot ciężarówek oraz autobusów marki Jelcz – już 17 czerwca, oczywiście w Jelczu-Laskowicach

zlot_jelczy_65_lat

17 czerwca, w jednej z dawnych hali produkcyjnych, w Jelczu-Laskowicach odbędzie się zlot samochodów ciężarowych, autobusów oraz pojazdów specjalistycznych marki Jelcz. Będzie to pierwsze wydarzenie tego typu w Polsce, zorganizowane przez grupę pasjonatów i przypadające akurat na 65-lecie powstania firmy.

Impreza ma zebrać osoby, dla których marka Jelcz jest nie bez znaczenia, a jej produkty stanowią albo codzienne narzędzie pracy, albo są po prostu obiektem pasji. Wydarzenie pozbawione jest komercyjnego charakteru, a więc wstęp będzie zupełnie darmowy, zarówno dla zwiedzających, jak i dla osób przyjeżdżających Jelczami.

Dodam, że na 40ton.net nie zabraknie relacji z tego wydarzenia.

Gdzie?

Jelcz-Laskowice (55-230), ul. Techników 1C, dawna hala E

Kiedy?

17 czerwca (sobota), godziny 10:00 – 23:00

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 3 komentarzy

 1. egon napisał(a):

  super pomysł i sprawa , w latach 70 tych jelcz był niezłym wozem miło sie nim jezdziło ale jak bardzo brakowalo mu do niemieckich wozów niech swiadczy fakt ,że gdy na poczatku lat 60 tych u nas zaczeto produkowac zubra niemcy zakonczyli prod mercedesa lp , ktory konstrukcyjnie przewyższał już jelcza 316

  • leenny napisał(a):

   W latach 60-tych to Niemcy były jeszcze w lesie z ciężarówkami. Magirus dawał radę. Najlepsze auta wtedy produkowali Francuzi ( Berliet, Saviem) , Brytyjczycy (Leyland,ERF) i oczywiście Szwedzi ( Volvo, Scania)

 2. Vestas napisał(a):

  Czy będzie zorganizowana jakaś gastronomia?

Odpowiedz