OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 2 Marzec, 2018

Zimowe zakazy ruchu także na północy Francji – w okolicach Reims policja zatrzymała około 300 ciężarówek

Zimowe problemy we Francji przerosły w tym tygodniu najgorsze oczekiwania. Do przymusowych postojów na francusko-hiszpańskim pograniczu dołączyły dzisiaj kolejne zakazy. Tym razem zorganizowano jest w okolicach miasta Reims, na północy kraju.

W związku z opadami śniegu, zarządzono zakaz ruchu samochodów ciężarowych o DMC powyżej 7,5 tony. Objął on przede wszystkim autostradę A4, gdzie policja zmusiła do postoju co najmniej 300 samochodów ciężarowych. Pojazdy te ustawiono na szybszych pasach i ogrodzono pachołkami.

A jak wyglądała ta “zimowa katastrofa”, w której ruch ciężarówek był rzekomo ogromnym zagrożeniem? Proszę bardzo, oto zdjęcie:

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 9 komentarzy

 1. Przemek napisał(a):

  na A40 też dziś były zakazy jazdy ciężarówek

 2. gerty napisał(a):

  Lepiej stać jak jechać,jazda to ryzyko wypadku.

 3. Tom napisał(a):

  Putina brzuch ze śmiechu musi boleć jak widzi taką paranoje we Francji – w Rosji musiałby zamknąć ruch ciężarówek od października do maja, gdyby szedł tokiem rozumowania idiotów z “Zachodu”. Centymetr śniegu i paraliż…nie wiem czy śmiać się czy płakać i wstydzić się, że mieszkam w Europie…

 4. smunco napisał(a):

  Banda hipokrytów! z jednej strony zakazują robić 45h w kabinie bo niby kierowca musi mieć warunki a z drugiej strony bez skrupułów postawili tyle chłopa na autostradzie gdzie się nawet wylać nie ma gdzie!
  To ma być zima????
  To jakaś popierdułka jest a nie zima!

 5. Dawid napisał(a):

  Lepiej ch#@*¥o jechać, niż dobrze stać.

 6. Do gerty napisał(a):

  Idąc twoim tokiem rozumowania to trzeba siedzieć w domu i nie wychodzić bo chodzenie to ryzyko upadku.

 7. ja napisał(a):

  Witam akurat bylem we Francji szczesliwie zakazy mnie ominely bo bylem w innej okolicy ale powiem jedno minus 4 stopnie + deszcz, doslownie deszcz. Na szybach zamarzal na wycieraczkach, obok platy lodu. Masakra. Jedynie ze autostrada byla dobrze posypana. Wiec nie z powodow opadow sniegu zamkneli a z powodu bardzo niebezpiecznego potencjalnego oblodzenia.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.