Zestawy o długości 25,25 metra w Euro Truck Simulator 2 – wyczekiwana nowość pojawi się już wkrótce

ets_2_ciezarowki_25_metrow_1

Ciężarówki o długości 25,25 metra można spotkać w już dziewięciu europejskich krajach, od Hiszpanii, aż po Finlandię. Ponadto dłuższe, łamane w kilku miejscach zestawy okazują się też stosunkowo popularnym widokiem w Stanach Zjednoczonych, masowo służąc na przykład w branży kurierskiej. Najwyższa więc pora, żeby te wydłużone zestawy trafiły także na ekrany komputerów, w ramach dalszego rozwoju gier z serii Truck Simulator.

Jak poinformowała właśnie firma SCS Software, dłuższe zestawy mają być jednym z elementów nadchodzącej aktualizacji. W przypadku Euro Truck Simulator 2 będą to zestawy składające się z ciągnika siodłowego, naczepy oraz przyczepy. Jeśli natomiast chodzi o American Truck Simulator, to tutaj do dyspozycji otrzymamy typowo amerykańskie konfiguracje z dwiema krótkimi naczepami, połączonymi przez wózek dolly. Szykuje się więc sporo zabawy z manewrowaniem, czy też przejeżdżaniem przez ronda, zwłaszcza w przypadku wydania europejskiego.

Co ważne, opisywana nowość będzie całkowicie darmowa, a więc nie będzie trzeba tutaj płacić za żadne DLC. Kiedy zaś można spodziewać się premiery tej nowości? SCS Software ma nadzieję, że wszystko będzie gotowe na nadchodzące lato.

ets_2_ciezarowki_25_metrow_2 ats_2_dwie_naczepy_2 ats_2_dwie_naczepy_1