OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 26 Luty, 2015

Zestaw do montażu profesjonalnego pługu śnieżnego – zaskakująca opcja za 50 dolarów do Forda F-150

ford_f150_plug_sniezny_wyposazenie_dodatkowe

Choć amerykańskie pickupy coraz bardziej przypominają z wyglądu samochody osobowe, sprawiając wrażenie, jakby już dawno przestały być autami użytkowymi, określenie ich typowymi “bulwarówkami” byłoby bardzo krzywdzące. Najlepszym przykład zaserwował właśnie Ford, który zaprezentował opcjonalny zestaw do odśnieżania dedykowany do nowego modelu F-150 na rok 2015.

Zestaw ten dostępny jest na oficjalnej liście dodatkowego wyposażenia, kosztując zaledwie 50 dolarów! Można zakupić go do samochodu z kabiną o dowolnej długości, ale za to z tylko jednym silnikiem – 5-litrowym V8 połączonym z napędem na cztery koła. Na zestaw składa się uchwyt do mocowania pługu, a także instalacja elektryczna, która po wciśnięciu przycisku na desce rozdzielczej zacznie przekazywać prąd do całego urządzenia i pozwala na przykład zmieniać jego ustawienie. Sam pług trzeba jednak sprawić sobie już we własnym zakresie.

Źródło zdjęcia: Carscoops.com

Ten wpis ma 1 komentarz

  1. Skand napisał(a):

    Za 50 dolarów dostajemy dwa kawałki blachy przykręcone do ramy z przodu i jeden guzik z kabelkiem od deski rozdzielczej do “gdzieś z przodu” – Dla porównania w Silverado 2500 “snow plow prep” to poza tym mocniejsze przednie sprężyny, większy alternator, instalacja do montażu oświetlenia na dachu, większa chłodnica skrzyni biegów i osłona reduktora.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.