Mercedes-Benz Sprinter 319 na trasy koncertowe – 9 osobowy bus z ekskluzywnym wyposażeniem

Jedna z najpopularniejszych polskich grup muzycznych, regularnie grana przez wiodące stacje radiowe, przesiada się właśnie do nowego Mercedesa Sprintera, który bezsprzecznie jest pojazdem wartym uwagi. Mowa tutaj bowiem o wersji 319 CDI w ekskluzywnym wydaniu przygotowanym przez Tapicerstwo Samochodowe GRAF z Leszna.

Przeznaczone dla muzyków auto zostało wyposażone w dziewięć komfortowych, indywidualnych miejsc siedzących z podłokietnikami i regulacją, do tego doszło obicie wnętrza materiałami wysokiej jakości, zaś na wyposażeniu pojawiły się chociażby barki z alkoholem, gniazdka do obsługi najzwyklejszych ładowarek oraz rozbudowany sprzęt audiowizualny. Członkowie zespołu nie powinni narzekać na brak wszelkiego rodzaju schowków i szafek, a do tego otrzymali do dyspozycji łóżko umieszczone za ostatnim rzędem foteli. Co więcej, za sprawą wysokiego dachu spać można także nad przestrzenią ładunkową pojazdu, która została specjalnie obudowana. Jeśli zaś chodzi o stronę zewnętrzną to tam pojawił się bagażnik dachowy oraz kilka elementów orurowania. Wszystko to można zobaczyć na poniższych zdjęciach:

mercedes_sprinter_enej_graf_zabudowa_2 mercedes_sprinter_enej_graf_zabudowa_3 mercedes_sprinter_enej_graf_zabudowa_6 mercedes_sprinter_enej_graf_zabudowa_5 mercedes_sprinter_enej_graf_zabudowa_4mercedes_sprinter_enej_graf_zabudowa_8

Źródło zdjęć: Facebook Tapicerstwo Samochodowe GRAF.