rekrutuj 40ton665
Opublikowane 10 Październik, 2017

Zatrzymał ciężarówkę na środku autostrady, wyskoczył z kabiny i zaczął pieszo uciekać przed policją

kierowca_uciekl_z_ciezarowki_01

Jeśli ktoś z Was stał wczoraj w nocy na parkingu Alblasserdam, przy autostradzie A15 w Holandii, miał szansę zobaczyć bardzo ciekawą akcję. Autostrada została tam bowiem zablokowana przez ciągnik, którego kierowca pieszo uciekł przed policją.

Policjanci wiedzieli, że w kierunku Rotterdamu może jechać Mercedes-Benz Actros, którego skradziono w Niemczech. Informacji tej dostarczył bowiem system lokalizacji, ukryty na pokładzie ciężarówki. Kiedy więc holenderski patrol zobaczył właśnie Actrosa na niemieckich rejestracjach, pozbawionego naczepy, funkcjonariusze podjęli próbę zatrzymania. A jak zareagował na to kierowca? Mężczyzna gwałtownie zahamował, ustawił ciągnik na dwóch pasach ruchu, wyskoczył z kabiny i zaczął uciekać. Przeskoczył przy tym przez barierę energochłonną, pokonał przydrożny rów i zniknął w zaroślach.

Krótko później policjanci znaleźli kierowcę, który ukrył się między pobliskimi drzewami. Potwierdziły się też podejrzenia dotyczące ciężarówki – faktycznie był to pojazd skradziony w Niemczech.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 2 komentarzy

  1. pete379 napisał(a):

    No i nie zdążył do portu na kontener na Bliski Wschód.

  2. Dawid napisał(a):

    60 sekund, w wadze ciężkiej?

Odpowiedz