Zaprojektuj grafikę, którą Volvo Trucks umieści na jubileuszowej ciężarówce – konkurs na 25-lecie

Polskie przedstawicielstwo Volvo Trucks regularnie prezentuje ciężarówki z jakimiś specjalnymi okleinami. Niestety, trzeba przyznać, że w efekty tych prac nie zawsze wypadają najlepiej. Teraz jednak możecie wziąć sprawy w swoje ręce, samemu dbając o to, by kolejne specjalne Volvo naprawdę robiło wrażenie.

Z okazji 25-lecia swojej działalności w Polsce, Volvo Trucks urządziło konkurs. Aż do końca bieżącego miesiąca można zgłaszać swoją własną propozycję jubileuszowego oklejenia. Następnie pracownicy firmy wybiorą najlepszy projekt i okleją według niego ciężarówkę. Zostanie ona przygotowana na imprezę z okazji 25-lecia, zaplanowaną na 30 sierpnia na terenie Toru Jastrząb.

Autor najlepszego oklejenia zostanie oczywiście na tę imprezę zaproszony. Ponadto osoby odpowiedzialne za dziesięć najlepszych propozycji otrzymają oficjalne miniatury modelu FH16. Jak natomiast zgłosić się do udziału w konkursie? Pełną informację wraz z regulaminem znajdziecie na Facebooku, w poście dostępnym poniżej.

Co ważne, projekt musi być wykonany na bazie szablonu dostępnego tutaj, a technika jest przy tym właściwie dowolna. Możecie więc rysować zarówno kredkami lub długopisem, jak i aplikacją graficzną na smartfonie.

Informacja o zgłoszeniach: