Zapisy na zlot Master Truck 2015 – jak, gdzie i kiedy zgłosić ciężarówkę do udziału w opolskiej imprezie

master_truck_2014_relacja_2_40ton_38Organizatorzy zlotu Master Truck zaczęli już przyjmować zgłoszenia na kolejną, 11. edycję imprezy. Odbędzie się ona w dniach 17-19 lipca 2015, oczywiście na Opolszczyźnie.

Zgłoszenia pojazdu na zlot dokonuje się poprzez wypełnienie formularza dostępnego TUTAJ, dołączenie do niego zdjęcia ciężarówki i przesłanie całości na odpowiedni adres e-mail, podany na górze formularza. Dokument jest w formacie PDF, który umożliwia edycję wszystkich pól tekstowych. Wystarczy go zapisać na dysku, wypełnić, a następnie zapisać zmiany, wykorzystując do tego darmowy program Adobe Reader.

master_truck_2014_relacja_2_40ton_58

Poniżej jeszcze kilka informacji od organizatorów:

Zgłoszenie ciężarówki i udział w zlocie jako uczestnik jest bezpłatne.

Zgłoszenie i niedojechanie na zlot z przyczyn technicznych nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami.

Na pokładzie samochodu może się znajdować dwuosobowa załoga.

Jeżeli modyfikacje pojazdu wymagają pomocy w przygotowaniu samochodu do zlotu – mycie, polerowanie – dopuszczamy bezpłatny udział dodatkowo maksymalnie 2-osobowego teamu. Każda następna osoba zobowiązana jest do wykupu wejściówki.

Jeżeli naczepa bądź przyczepa z punktu widzenia tuningu nie stanowi kompletu z pojazdem, nie jest uprawniona do wjazdu na zlot i musi pozostać na parkingu dla naczep, który zlokalizowany jest na terenie lotniska w pobliżu terenu imprezy.

Zgłoszenia mailowe przyjmowane są do 10. lipca. Po tym terminie – można to jeszcze zrobić poprzez kontakt telefoniczny (tel. 77 464 02 08). Pojazdy będzie można rejestrować również na zlocie, w miarę wolnych miejsc.

Na zdjęciach Master Truck 2014, z którego relacje publikowałem TUTAJ i TUTAJ.

master_truck_2014_relacja_2_40ton_28