rekrutuj 40ton665
Opublikowane 19 Sierpień, 2016

Zamaskowani imigranci z bronią w ręku ustawili płonącą blokadę drogi i zatrzymali belgijską ciężarówkę

imigranci_calais_uzbrojeni

Zamaskowani bandyci z bronią w ręku oraz płomienie ognia blokujące przejazd – wbrew pozorom nie jest to opis napadu zorganizowanego przez rosyjską mafię, lecz obraz rzeczywistości, z którą każdej nocy spotkają się kierowcy we Francji. Powyższe zdjęcie wykonano bowiem na dojeździe do portu w Calais, gdzie imigranci przy pomocy broni oraz ognia zatrzymują samochody ciężarowe, aby następnie włamywać się do ich naczep. W tym konkretnym przypadku, odnotowanym w ostatnich dniach, imigranci postanowili zatrzymać ciężarówkę belgijską, choć oczywiście nie brakuje podobnych przypadków z udziałem Polaków. A najgorsze jest to, że zdjęcia tego raczej nie zobaczymy w wieczornych wiadomościach telewizyjnych…

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 22 komentarzy

 1. k111 napisał(a):

  Może gdyby duża liczba osób podesłała link do tego zdjęcia redakcji wiadomości, to wtedy byłaby szansa na jakąś relacje z Calais.

 2. marcel napisał(a):

  Mnie napadli ponad miesiąc temu w podobny sposób też w nocy ale bez broni tylko z maczetami, najdziwniejsze w tym wszystkim jest to że 200m dalej stał patrol policji i nie zainterweniował. Po kontroli w porcie policja wyciągneła 29 afgańczyków z mojego auta. To co dzieje się w Calais to nieporozumienie!

 3. Łukasz napisał(a):

  Uwaga, wydaje rozkaz:

  CEL!
  PAL!

 4. Darecki napisał(a):

  Własnie, po akcji Pudzian vs Hejtstop media o tym milczą, a przydałoby się to nagłośnić póki jeszcze nikt tam nie zginął lub nie zaginął

 5. Miecio napisał(a):

  Jakiś czas temu u mojej taty znaleźli osiemnastu “imigrantów” który siedzieli jak małpki w tropikach (wiózł drzewka dekoracyjne). Najlepsze jest to że to nie imigranci a francuska policja zniszczyła prawie cały ładunek :/

 6. Damian napisał(a):

  Może zmienimy powszechnie panujące nazewnictwo przedniego orurowania z “kangurów” na “migrantów”? Jak widzę takie sceny na drogach to od razu Carmagedom mi się włącza.

 7. Deczor napisał(a):

  Któryś nie wytrzyma i na pełnej kicie rozejdzie paru i wtedy będzie w wiadomościach jak to bez serca kierowca rozjechał biednych uchodźców.

 8. Deczor napisał(a):

  Wtedy się media znajdą i jak zwykle odwrócą kota ogonem, nie mam pojęcia co jest że mną nie tak ale pewnych rzeczy na tym chorym świecie nie zrozumie chyba nigdy.

 9. andrzej napisał(a):

  To juz nawet nie imigranci a zwykli bandyci ktorzy wykorzystuja to co sie dzieje w okolicy do okradania aut, przynajmniej dla mnie to tak wyglada, tak czy siak straszne to jest, a jeszcze gorsze ze dla zadufanych w sobie politykow wogole nie wydaje sie byc to problemem…

 10. Ziomal napisał(a):

  Dziś rano miałem to samo. Do naczepy dostało się 4 czarnych. 3 wyjęto na “stodole” i czwartego znalazł pies. Zaklinowal się między paletami.

 11. matcheek napisał(a):

  Wrzuciłem to zdjęcie na reddit/r/france

  Poczytajcie komentrze

  W ciągu kilku minut zostałem wyzwany od rasisty, islamofoba, śmiecia.
  No nic tylko dodać Vival la France!

  https://www.reddit.com/r/france/comments/4ynzuo/calais_by_night_is_france_still_in_charge_of_that/

  • Filip (autor 40ton.net) napisał(a):

   Ktoś nawet twierdzi, że to zdjęcie nie jest wiarygodne i to nie miało miejsca. Takie podejście jest chyba nawet bardziej przerażające niż same te ataki…

 12. kierowca napisał(a):

  już kilka razy forsowałem blokady przed portem i nigdy mi nie weszli na pakę tylko szef się czepiał ze auto się porysowało więc powiedziałem że ja nie będę się narażał i zatrzymywał

 13. w......y napisał(a):

  Od pewnego czasu u Uk puszczaja na BBC MAD MAX pierwsze czesci( kiedys SF , dzis film terazniejszy) Warto zobaczyc jak byly budowane pojazdy na potrzeby filmu. Moze to jakas podpowiedz co do przeprawy w Calais. A moze przyawyczajaja nas do tego co bedzie jutro ??

 14. Camerlengo napisał(a):

  To jest moje nagranie, zarejestrowane ok 3 tygodnie temu.
  Proszę nie komentować przekleństw 😉
  https://youtu.be/DsjLbgiQFNQ

 15. sorryniemamtrucka napisał(a):

  Czytałem to co na reddicie i powiem wam szczerze że strasznie słabo się patrzy na to co się dzieje. Są aktywne 2 przeciwne i równie zacietrzewione grupy. Jedna – która udaje że nic się nie dzieje nawet jak to jest oczywiste że się dzieje (ten pajac co odpisywał na podanym na reddicie linku) i taka co by wszystkich ciemnych posłała do komór gazowych.

  To albo spowoduje anarchię w całej europie (podejście debili nr 1) albo masowe mordy a la 2WŚ (podejście debili nr 2) – nikt nie próbuje mieć wyważonego zdania i zastanowić co robić aby nie być mordercą ani frajerem, przyszłą ofiarą….

 16. interfazi napisał(a):

  W telewizji i radiu o takich wydarzeniach nie usłyszymy bo w telewizji i radiu przecież tylko zmanipulowane i z fałszowane wiadomości podają. Prawda zawsze komuś nie na rękę lub nieopłacalna jest.

Odpowiedz