rekrutuj 40ton665
Opublikowane 15 Wrzesień, 2017

Po zaledwie trzech latach, DAF stał się liderem jordańskiego rynku, dostarczając już pięćsetny pojazd

DAF pochwalił się ogromnym sukcesem odniesionym w Jordanii. Holenderski producent zaczął sprzedawać tam swoje pojazdy ledwie trzy lata temu, a już teraz jest liderem rynku, mając w nim 25 proc. udziału.

Producent z Eindhoven pochwalił się tym wynikiem nie bez powodu. W ostatnich dniach przekazano bowiem pięćsetnego DAF-a, który trafił właśnie do klienta z Jordanii. Był to model CF85, przeznaczony dla firmy ESS, wyspecjalizowanej w transporcie kontenerów morskich. Co więcej, jubileuszowy egzemplarz pochodził z partii aż 50 pojazdów, które ESS zamówiło w ostatnim czasie.

Co ciekawe, wspomniany CF85 jest w Jordanii sprzedawany z silnikami Euro 3. Samochody te mają także wydajniejszy układ chłodzenia oraz wzmocnione zawieszenie. Wszystko po to, aby poradzić sobie w trudnych, bliskowschodnich warunkach.

Jordania na mapie, dla ciekawskich:

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 3 komentarzy

  1. Misza napisał(a):

    I to jest ekologia. W europie nie kupisz euro 3, a w krajach trzecich ida jak swieze buleczki i sie tym jeszcze chwala. Ta wolna i demokratyczna europa wcale taka nie jest. Pod pewnymi wzgledami na takiej Bialorusi jest wieksza wolnosc niz w euro sojuzie

  2. kimo napisał(a):

    A ziemie mamy jedną. Dlatego te wszystkie normy środowiskowe, afery diesla w VW, normy euro, normy środowiskowe dla elektrowni itp. to jedna wielka ściema

Odpowiedz