OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 8 Kwiecień, 2015

Zachodni budżet i słowiańska fantazja, czyli tuningowana Scania Streamline w barwach VD. Transporte

Jeśli chodzi o tuning samochodów ciężarowych, to pochodzący ze Wschodu właściciele zachodnich firm transportowych mogą mieć naprawdę spory potencjał. Co innego można bowiem otrzymać z połączenia słowiańskiej fantazji z germańskim bogactwem, jeśli nie naprawdę efektowny sprzęt? Weźmy na przykład taką szwajcarską firmę VD. Transporte, którą tworzą mieszkańcy byłej Jugosławii, eksploatujący naprawdę efektowną flotę. Jednym z najciekawszych pojazdów jest w niej widoczna poniżej Scania Streamline.

Czarno-pomarańczowa ciężarówka doskonale uzmysławia, że w tuningu samochodów ciężarowych nie chodzi tylko o lakier, lecz przede wszystkim o doskonały dobór dodatków. W przypadku tej Scanii proste malowanie połączono m.in. z okrągłymi reflektorami umieszczonymi w osłonie przeciwsłonecznej, dorzucono do tego gładką tylną ścianę z pionowymi wydechami, a także detale w postaci czarnych lalek Michelina oraz sygnałów dźwiękowych z pomarańczowym środkiem, co dało wspaniały efekt. Równie interesująco jest we wnętrzu, które nie tylko zostało pokryte ekskluzywnymi materiałami, lecz także nadano mu mnóstwo charakteru. Znajdziemy tam m.in. pikowane obszycie deski rozdzielczej, mnóstwo sprzętu audio oraz połączenie dwóch foteli i stolika z układem łóżek rodem ze Scanii serii 4 Topline.

Tuning ciężarówki to dzieło warsztatu Kentie Truck Specials, który jest też źródłem galerii zdjęć.
scania_vd_transporte_tuning_szwajcaria_7 scania_vd_transporte_tuning_szwajcaria_6 scania_vd_transporte_tuning_szwajcaria_2 scania_vd_transporte_tuning_szwajcaria_10 scania_vd_transporte_tuning_szwajcaria_1scania_vd_transporte_tuning_szwajcaria_11 scania_vd_transporte_tuning_szwajcaria_3 scania_vd_transporte_tuning_szwajcaria_8 scania_vd_transporte_tuning_szwajcaria_9
scania_vd_transporte_tuning_szwajcaria_4
:

Ten wpis ma 1 komentarz

  1. Maciek napisał(a):

    Wszystko wygląda pięknie, tylko cały efekt psuje ta deska rozdzielcza a dokładniej jej górne obszycie. Wygląda jak kanapa w pseudo ekskluzywnym klubie ze świecącym parkietem do tańczenia.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.