Zabudowany w Polsce Peugeot Boxer będzie pracował w Niemczech, sprzedając tam wietnamskie jedzenie

food_truck_lamar_do_niemiec_1

Oto już drugi w ostatnich dniach przykład polskiej, specjalistycznej zabudowy, która została zamówiona przez klienta z Niemiec. Mowa tutaj o produkcie firmy Lamar, w której warsztacie Peugeot Boxer został zamieniony w „food trucka”, czyli jakże ostatnio modną, jeżdżącą restaurację szybkiej obsługi. Samochód ten będzie na co dzień pracował w Niemczech, serwując tam dania kuchni wietnamskiej i wyróżniając się bardzo atrakcyjnym wyglądem.

O ile przymkniemy oko na kompletnie niedopasowane do całości tylne lampy, śmiało można stwierdzić, że matowo czarny Boxer ze specjalistyczną zabudową wygląda naprawdę świetnie, mając atrakcyjną, opływową linię. Jest to zasługa zaadoptowania do usług gastronomicznych nadwozia typu LAMBox, pierwotnie projektowanego z myślą o pracy kurierskiej, choć w praktyce doskonale mieszczącego także przestronną kuchnię i potężny otwór do wydawania posiłków. Nie zabrakło nawet miejsca na dodatkowe, prostokątne okno umieszczone w tylnej części nadwozia, za którym już wkrótce stanie ogromny telewizor, wyświetlający aktualne menu oraz ceny poszczególnych dań. Tymczasem wewnątrz nadwozia znalazły się między innymi dwa stanowiska grillowe, podwójna frytkownica, dwie umywalki, pełnowymiarowa lodówka, szeroki okap oraz ogromna ilość szafek, doskonale widocznych na poniższych zdjęciach.

W nawiązaniu do wstępu:

Polskie zabudowy i kabiny dla niemieckiego przewoźnika, czyli premiera Atego Efficiency Cab

food_truck_lamar_do_niemiec_9 food_truck_lamar_do_niemiec_10 food_truck_lamar_do_niemiec_2 food_truck_lamar_do_niemiec_6 food_truck_lamar_do_niemiec_7 food_truck_lamar_do_niemiec_8 food_truck_lamar_do_niemiec_3 food_truck_lamar_do_niemiec_4 food_truck_lamar_do_niemiec_5Wielkie dzięki Kamil!